عطر متولدین اسفند

خانه » عطر متولدین اسفند

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود، مخصوصا اگر میخواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد. پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین اسفند ماه افرادی حساس و زود رنج، دلسوز و با احساس، مهربان و فداکار، همدل و هم فکر هستند. عطر هایی با رایحه ی گرم و تلخ و ملایم و ادویه ای و میوه ای و گلی و چوبی و تنباکویی را بیشتر استفاده می کنند.

بهتر است قبل از خرید ، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید. تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه ، بویی است که عطر همان لحظه دارد ولی بوی نهایی، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم میشود. به این نکات موقع خرید توجه کنید.

عطر تولد ماه اسفند

شخصیت شناسی متولدین اسفند ماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگی های شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند. جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا و آتش. هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آن ها نقش دارد. عنصر متولدین اسفند ماه آب است. فلز وجودشان نقره و آلومینیوم و سنگ خوش شانسی این ماه لاجورد یشم می باشد.

متولدین اسفند ماه اصولا افرادی حساس و زود رنج، دلسوز و مهربان، فداکار و از خود گذشته و خلاق هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و تلخ و تا حدودی ملایم و چوبی و میوه ای و گلی و وانیل و عنبر و مشک را می پسندند.

مردان متولد اسفند ماه افرادی شجاع و سخاوتمند، زیرک و مهربان هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و تا حدودی تلخ را می پسندند. و زنان متولد اسفند ماه افرادی صبور ،نیک گفتار ، امانت دار و مهمان نواز هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و تلخ را می پسندند.

انواع عطرهای پیشنهادی برای متولدین اسفند ماه عبارتند از :

در ادامه عطر های پیشنهادی برای مردان و زنان اسفند ماهی را معرفی خواهیم کرد.

عطر های مردانه متولدین اسفند ماه

 • عطر مردانه کریستین دیور ساوج : رایحه ی ملایم و خوشبویی دارد. نت هایی از لیمو ترش و فلفل سیچوان را دارد.
 • عطر مردانه لالیک انکر نویر له اکستریم : رایحه ملایم و تلخ نعناع هندی و سرو و چوب صندل دارد.
 • عطر مردانه گوچی گیلتی پور هوم : رایحه ی تلخی دارد و نت هایی از نعناع هندی لیمو و پرتقال و سدر و اسطوخودوس دارد
 • عطر مردانه کلوین کلین کانترادیکشن : رایحه ی ملایم و تلخی دارد و برای همه ی فصول سال مناسب است. نت هایی از لیمو و فلفل و جوز و هل و مشک و اسطوخودوس دارد.

عطر های زنانه متولدین اسفند ماه

 •  عطر زنانه عود لوتوس : رایحه ی گرم و ادویه ای و چوبی و تنباکو و کهربا دارد.
 • عطر زنانه ناسوماتو بلک افغانو : رایحه ی تلخ قهوه و تنباکو و نت های چوبی و رزین دارد.
 • عطر زنانه لانکوم ماگی نویر : رایحه ی گرم و تلخی دارد. نت های گلی و میوه ای و ادویه ای و عسل و مشک این عطر را بسیار خاص کرده است.
 • عطر زنانه ایو سن لوران نابل لدر : رایحه ی گرم و تلخ و کهربا و عنبر و چرم و وانیل دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین اسفند ماه و فصل زمستان

اگر قصد خرید برای متولدین اسفند ماه را دارید باید توجه داشته باشید که متولدین اسفند ماه از متولدین فصل زمستان هستند ، در زمستان هم هوا سرد می شود پس بهتر است از عطرهایی با رایحه ی گرم استفاده کنید. عطر هایی با رایحه ی گرم و تلخ و ملایم گلی و میوه ای و ادویه ای و مشک و عنبر و چوبی برای متولدین اسفند ماه مناسب است.

 • متولدین دی ماه هم از متولدین زمستان هستند. برای انتخاب عطر متولدین دی باید بدانید که عنصر وجودی ، آنها خاک است. متولدین دی ماه افرادی مهربان و با محبت، واقع بین و اهل عمل، حسابگر و محتاط، شوخ طبع و بذله گو هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و خنک میوه ای و گلی و چوبی را بیشتر می پسندند.
 • بهمن ماه هم از متولدین متولدین فصل زمستان هستند. برای انتخاب عطر متولدین بهمن باید بدانید که عنصر وجودی آنها هوا است. متولدین بهمن ماه افرادی وفادار و مهربان و صمیمی و راستگو هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین و تند و چوبی و گلی و میوه ای و وانیلی و مشک و عنبر را بیشتر می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل زمستان

 • عطر دولچه گابانا دوان ادو پرفیوم
 • عطر مارلی پگاسوس
 • عطر کازاموراتی
 • عطر باکارات رژ
 • عطر دیور هوم پرفیوم

از نمونه عطرهای مناسب فصل زمستان هستند.

عطر هدیه برای متولدین اسفند ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین اسفند ماه به عطر و ادکلن هایی جذب می شوند که رایحه ی گرم و ملایم و تلخ و میوه ای و گلی و چوبی و تنباکویی و مشک و عنبر و کهربا و وانیل دارند.

مردان متولد اسفند ماه بسیار مهربان و فداکار و دلسوز هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و تلخ و زنان متولد اسفند ماه افرادی صبور و نیک گفتار و امانت دار هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و ملایم و تا حدودی تلخ را می پسندند.

از آنجاییکه متولدین اسفند ماه از متولدین فصل زمستان هستند عطرهایی با رایحه ی گرم و تند و تلخ با نت هایی از میوه و گل و چوب و ادویه و مشک و عنبر و وانیل و کهربا را بیشتر ترجیح می دهند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه ها هدیه ی خود را انتخاب کنید.

در زیر چند نمونه از عطرهای محبوب برای متولدین اسفند ماه را معرفی می کنیم.

 • عطر مردانه دلچی گابانا جنتلمن دوان : رایحه ی تلخ و ملایمی دارد.
 • عطر مردانه موسچینو فور اور : رایحه ی ملایم و نسبتا تلخی دارد و برای تمامی فصول مناسب می باشد.
 •  عطر زنانه شنل کوکو نویر : رایحه ی گرم و تلخ و میوه ای و گلی و مشک و کندر و نعناع هندی و چوبی و وانیلی دارد.
 • عطر زنانه پاکو رابان بلک ایکس اس : رایحه ی گرم و ملایم و تلخ فلفل هندی و تمبر هندی و بنفشه و وانیل دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین اسفند ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سر و کار دارد و عطر تقلبی نه تنها برای شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد. پس بهتر است به هنگام خرید عطر، نسبت به اصل بودن آن حساس باشید. می توانید سری به فروشگاه زیبا شین بزنید و با یک جست و جوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن عطر ، رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید. پس  شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول