عطر متولدین بهمن

خانه » عطر متولدین بهمن

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. مخصوصا اگر می خواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد. پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین این ماه افرادی مهربان ، صمیمی و انسان دوست و درستکار و راستگو و صادق و متفکر هستند.

بهتر است قبل از خرید، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید. تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه بویی است که عطر در همان لحظه دارد ولی بوی نهایی بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود. پس به این نکات موقع خرید توجه کنید.

عطر تولد بهمن ماه

 

شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه در انتخاب عطر

 

متولدین ماه های مختلف با توجه به ویژگی های شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند.  جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد. این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا و آتش. هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشند و در تشکیل شخصیت رفتاری آن ها نقش دارد.

عنصر متولدین این ماه هوا است. متولدین بهمن ماه افرادی وفادار و مهربان و صمیمی و انسان دوست و درستکار و راستگو و صادق و عاقل و مبتکر هستند. فلز وجودشان پلاتین و نقره است و سنگ خوش شانسی متولدین این ماه یاقوت کبود و عقیق و فیروزه است. اصولا عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین و تند و چوبی و میوه ای و گلی و وانیلی را می پسندند. باید توجه کرد که انتخاب ادکلن مناسب برای هر فرد به شخصیت و سلیقه شخصی او بستگی دارد. بنابراین بهتر است به دنبال بویی باشید که به شما احساس بهتری می دهد.

مردان متولد بهمن ماه افرادی خیرخواه و خوش سیرت هستند و عطرهایی با رایحه گرم و تند چوبی و گلی و میوه ای و مشک و عنبر و وانیل را می پسندند. زنان متولد بهمن ماه افرادی خوش طبع، نیک سیرت، وفادار و عاشق صداقت و دوستی هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین را بیشتر می پسندند.

انواع عطر های پیشنهادی برای متولدین بهمن ماه عبارتند از:

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای متولدین مردان و زنان متولد  بهمن ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطر های زنانه برای متولدین بهمن ماه

 • عطر زنانه کالوین کلین لیکوئید گلد ایفوریا : رایحه ی دارچین و ارکیده ی سیاه و چوب صندل دارد.
 • عطر زنانه دلچی گابانا دوان دیزایر اینتنس: رایحه ی دلنشین وانیل و کارامل و عنبر و میوه و چوب صندل دارد.
 • عطر زنانه ورساچه کریستال نویر: رایحه ی گرم و شیرین میوه ای و گلی و مشک و عنبر و چوبی دارد.
 • عطر زنانه لانکوم ترزور : رایحه ی گرم و شیرین گل یاس و بنفشه و زنبق و سوسن وانیل و مشک و ترنج دارد.

عطر های زنانه برای متولدین بهمن ماه

 • عطر مردانه تام فورد نویر اکستریم: رایحه ی چوبی و میوه ای و گلی دارد.
 • عطر مردانه کالوین کلین لیکوئید گلد ایفوریا: رایحه ی گرم و تند و چوبی و زعفران و فلفل سیاه دارد و برای فصول سرد سال مناسب است.
 • عطر مردانه لالیک سفید: رایحه ی گرم و تند فلفل و جوز و عنبر و هل و سدر دارد.
 • عطر مردانه بولگاری من این بلک : رایحه ی گرم و تند ادویه جات و چوب و چرم دارد

راهنمای انتخاب عطر متولدین بهمن ماه و فصل زمستان

اگر قصد خرید برای متولدین بهمن ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین بهمن ماه از متولدین فصل زمستان هستند، در زمستان هم هوا سرد می شود پس بهتر است از عطرهایی با رایحه ی گرم استفاده کنید.

عطرهایی با رایحه ی میوه ای و گلی و چوبی و وانیل و مشک و عنبر برای متولدین بهمن ماه بسیار مناسب است.

 • متولدین دی ماه هم از متولدین زمستان هستند، برای انتخاب عطر متولدین دی باید بدانید که عنصر وجودی آنها خاک است. متولدین دی ماه افرادی مهربان و با محبت، واقع بین و اهل عمل، حسابگر و محتاط، شوخ طبع و بذله گو هستند و عطر هایی با رایحه ی گرم و خنک میوه ای و گلی و چوبی را بیشتر می پسندند.
 • متولدین اسفند ماه هم از متولدین فصل زمستان هستند، برای انتخاب عطر متولدین اسفند باید بدانید که عنصر وجودی اسفند ماه آب است. افرادی گرم و مهربان و دارای قلبی پاک هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین میوه ای و گلی و چوبی را بیشتر می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل زمستان

 • عطر دولچه گابانا دوان ادو پرفیوم
 • عطر مارلی پگاسوس
 • عطر کازاموراتی
 • عطر باکارات رژ
 • عطر دیور هوم پرفیوم

 

عطر هدیه برای متولدین بهمن ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین بهمن ماه به ادکلن هایی جذب می شوند که بوی گرم و تند و شیرین و میوه ای و گلی و چوبی و چرم و وانیل و مشک و عنبر را دارند. و از آنجایی که متولدین بهمن ماه از متولدین فصل زمستان هستند عطرهای گرم و تند و شیرین میوه ای و گلی و چوبی و را دوست دارند.

معمولا مردان متولد بهمن خوش قلب و خوش رو و خیرخواه هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و تند را بیشتر می پسندند، و زنان متولد بهمن ماه افرادی وفادار و شوخ طبع و نیک سیرت هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین میوه ای و گلی را بیشتر می پسندند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه ها هدیه ی خود را انتخاب کنید. در زیر چند نمونه از عطر های محبوب بهمن ماهی ها را معرفی می کنم.

عطر های پیشنهادی برای متولدین بهمن ماه

 •  عطر مردانه گوچی گیلتی استاد: رایحه ی تند و گرم نعناع هندی و لیمو و اسطوخودوس دارد.
 • عطر مردانه دلچی گابانا دوان کالکتر: رایحه ی تند و گرم دارد.
 • عطر زنانه گوچی گیلتی : رایحه ی گلی و میوه ای و مشک و عنبر و وانیل دارد.
 • عطر زنانه ایو سن لوران ال اینتنس : رایحه ی میوه ای و گلی دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین بهمن ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سرو کار دارد و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد. پس بهتر است به هنگام خرید عطر، نسبت به اصل بودن آن حساس باشید.

می توانید سری به فروشگاه عطر زیبا شین بزنید و با یک جست و جوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن ، عطر و رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید. پس می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول