عطر متولدین دی

خانه » عطر متولدین دی

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. مخصوصا اگر میخواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد. پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین این ماه افرادی با دقت و با اعتماد به نفس بالا ، مهربان و با محبت ، واقع بین و اهل عمل، حسابگر و محتاط، شوخ طبع و بذله گو هستند.

بهتر است قبل از خرید عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید. تست روی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه ، بویی است که عطر در همان لحظه دارد. بوی نهایی بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود . به این نکات موقع خرید باید توجه کنید.

عطر تولد دی ماه

شخصیت شناسی متولدین دی ماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگیهای شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند. باید توجه داشته باشید که انتخاب ادکلن مناسب برای هر فرد به شخصیت و سلیقه شخصی او بستگی دارد . بنابراین بهتر است به دنبال بویی باشید که به شما احساس بهتری میدهد. جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد. این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا وآتش . هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آنها نقش دارد.

عنصر متولدین این ماه خاک است . فلز وجودشان آهن و پلاتین و سرب و سنگ خوش شانسی متولدین این ماه یاقوت کبود و فیروزه و عقیق می باشد . متولدین دی ماه افرادی واقع بین و اهل عمل، محتاط و حسابگر، منضبط و با حوصله، با احتیاط و دقیق ، مهربان و با محبت ، شوخ طبع و بذله گو و خوددار هستند.

اصولا دی ماهی ها عطرهایی با رایحه ی چوبی و میوه ای و مشک و تنباکو و چرم و وانیل و گل هی معطر رز و یاسمن و دیگر گیاهان را بیشتر می پسندند. متولدین دی ماه از متولدین فصل زمستان هستند در زمستان هم هوا سرد می شود پس بهتر است از عطرهایی با رایحه گرم استفاده کنید تا احساس بهتری داشته باشید.

مردان متولد دی ماه افرادی مستقل و صبور ندو عاشق نت های میوه ای و وانیلی هستند. زنان متولد دی ماه بسیار به سر وضع خود اهمیت می دهند بسیار مهربان و با محبت هستند و عطر هایی گرم با رایحه شیرین را ترجیح می دهند.

انواع عطرهای پیشنهادی برای متولدین دی ماه عبارتند از:

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان متولد دی ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطرهای زنانه متولدین دی ماه

 • عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر : رایحه گرم و شیرینی دارد و مناسب فصول سرد سال میباشد.
 • عطر زنانه دیور جادور: رایحه گرم و شیرین میوه ای و گلی و وانیل و مشک و سدر دارد.
 •  عطر زنانه الیزابت آردن :رایحه گرم و شیرین میوه ای و گلی و مشک و کهربا دارد. و برای فصول سرد سال مناسب است.
 • عطر زنانه شنل: رایحه گرم و شیرین میوه ای و گلی و وانیل و چوب صندل دارد و طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است .

عطر های مردانه متولدین دی ماه

 • عطر مردانه شنل آلور هوم ادیشن بلانچ :این عطر رایحه ی خنکی دارد و برای روزهای گرم سال مناسب است. نت های ترنج و لیمو ترش و وانیل و چوب صندل دارد.
 • عطر مردانه ورساچه پورهوم :رایحه ی ترنج و لیمو ترش و بهار نارنج و گل رز و شمعدانی و سنبل و سدر و مشک و کهربا دارد.
 • عطر مردانه باکا رات رز : این عطر طبع گرمی دارد و برای تمامی فصول مناسب است، رایحه ی زعفران و بادام و مشک و عنبر و چوبی و سدر و یاس دارد.
 • عطر مردانه گوچی پور هوم : این عطر هم طبع گرمی دارد و نت هایی میوه ای و گلی و وانیل و چرم و روایح دودی دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین دی ماه و فصل زمستان

اگر قصد خرید برای متولدین دی ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین دی ماه از متولدین فصل زمستان هستند. در زمستان هم هوا سرد می شود پس بهتر است عطرهای گرم انتخاب کنید تا احساس بهتری داشته باشید . افراد متولد این فصل عطرهایی با رایحه های گرم و شیرین و ترش را بیشتر می پسندند.

 • متولدین بهمن ماه هم از متولدین فصل زمستان هستند. افرادی مهربان و وفادار و درستکار هستند. برای انتخاب عطر متولدین بهمن باید بدانید که عنصر وجودی بهمن ماه هوا است و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین را بیشتر می پسندند.
 • متولدین اسفند ماه هم از متولدین فصل زمستان هستند. برای انتخاب عطر متولدین اسفند باید بدانید که عنصر وجودی اسفند ماه آب است. افرادی گرم و مهربان و دارای قلبی پاک هستند و عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین میوه ای و گلی و چوبی را بیشتر می پسندند.

عطرهای پیشنهادی برای متولدین فصل زمستان

 • عطر دولچه گابانا دوان ادو پرفیوم
 • عطر مارلی پگاسوس
 • عطر کازاموراتی
 • عطر باکارات رژ
 • عطر دیور هوم پرفیوم

عطر های هدیه برای متولدین دی ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین دی ماه به ادکلن هایی جذب می شوند که بوی گرم و معتدل میوه ای و گلی و وانیلی و مشک و چوبی دارند. از آنجایی که متولدین دی ماه از متولدین فصل زمستان هستند عطرهایی با رایحه ی گرم و معتدل و خنک را بیشتر می پسندند. معمولا مردان متولد دی ماه عطر و ادکلن هایی با رایحه گرم و میوه ای و وانیلی را بیشتر می پسندند. و زنان هم عطرهایی خوشبو با رایحه ی چوبی را ترجیح می دهند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه ها هدیه خود را انتخاب کنید . در زیر چند نمونه از عطرهای محبوب دی ماهی ها را معرفی می کنیم:

عطرهای پیشنهادی برای متولدین دی ماه

 • عطر زنانه هرمس مرویلس: که عطری گرم و ترش دارد.
 • عطر زنانه لانکوم ترزور مدینایت رز: عطری گرم و گلی و چوبی و وانیلی دارد.
 • عطر مردانه ادیشن بلانچ : عطری با رایحه گرم و میوه ای است.
 • عطر مردانه گوچی پور هوم:عطری با رایحه گرم و ادویه ای دارد.

خرید اینترنتی عطر برای متولدین دی ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارد. عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد . پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل یا تقلبی بودن بودن آن حساس باشید.

می توانید سری به فروشگاه زیبا شین بزنید و با یک جستجوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید. پس  شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام ‌کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول