عطر متولدین شهریور

خانه » عطر متولدین شهریور

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود مخصوصا اگر میخواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد . پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین این ماه افرادی مهربان و پرانرژی ، شوخ طبع و دل پاک با اعتماد به نفس بالا واقع بین و کمال گرا و بسیار میانه رو می باشند و رایحه های شیرین و خنک گلی و میوه ای و چرمی و چوبی را می پسندند.

بهتر است قبل از خرید عطر و ادکلن مورد نظر خودتان را تست کنی و با بوی آن آشنا شوید. تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه بویی است که عطر در همان لحظه دارد . بوی نهایی، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم میشود . به این نکات موقع خرید باید توجه کرد.

عطر تولد شهریور ماه

شخصیت شناسی متولدین شهریور ماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگی های شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند. جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک وهوا و آتش. هر ماه تولد از یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آن ها نقش دارد . عنصر متولدین شهریور ماه خاک است . متولدین شهریور ماه

افرادی واقع بین و کمال گرا، شوخ طبع و دل پاک ، مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند. مردان شهریور ماهی انسان هایی با گذشت و مهربان و کمال گرا و زنان شهریوری مهربان و رئوف و کمال گرا هستند. عطرهای خنک و تند و شیرین گلی و میوه ای و مرکباتی و چرمی و چوب صندل و چوب سرخ و اسطوخودوس و سنبل و دارچین و لیمو از رایحه های مورد علاقه متولدین شهریور ماه می باشد.

انواع عطر های پیشنهادی برای متولدین شهریور ماه

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان متولد شهریور ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطرهای مردانه متولدین شهریور ماه

 • عطر مردانه الور هوم ادیشن بلانچ: رایحه ی تلخ و خنکی دارد. نت هایی از فلفل و مشک ماندگاری بالایی برای این عطر پدید آورده است.
 • عطر مردانه ادو تویلت گوچی پورهوم: رایحه تلخ و سردی دارد نت های تنباکو و گیاه پاچولی تمایزی برای این عطر مردانه پدید آورده است.
 • عطر موسچینو چیپ اند شیک آی لاو لاو: رایحه ترش و گلداری دارد عطر و بوی لیمو و پرتقال دارد و برای متولدین شهریور ماه دلچسب میباشد.
 • عطر مردانه ریویل کلوین اثری از کلوین کلین: رایحه میوه ای از گلابی و انبه و خربزه و چرم و نمک دارد . این نت های خاص، وجه تمایز ریویل کلوین محسوب می شود.

عطر های زنانه متولدین شهریور ماه

 • عطر زنانه لالیک فلور دی کریستال:از گلهای معطر و خوشبو با ته مایه خنکی تشکیل شده است و برای روزهای گرم تابستان و بهار بهترین انتخاب است.
 • عطر زنانه ترزور این لاو از لانکوم: رایحه ی گلی و میوه ای و خنکی دارد برای تابستان انتخاب مناسبی میباشد.
 • عطر زنانه ادیکت شاین : رایحه ی شیرین و خنک گلی و میوه ای لیمو و یاسمن دارد.
 • عطر بی دلیشس سبز: رایحه ی شیرین و خنک دارد . نت هایی از گل سوسن و گریپ فروت دارد و برای استفاده در همه فصول مناسب است.

راهنمای انتخاب عطر متولدین شهریور ماه و فصل تابستان

اگر قصد خرید عطر برای متولدین شهریور ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین شهریور ماه از متولدین فصل تابستان هستند . در تابستان هم هوا گرم  و دما بالا می رود. پس بهتر است عطرهایی خنک و سرد را انتخاب کنید. افراد متولد فصل تابستان ترجیح می دهند رایحه های سرد و خنک و تلخ و ترش و همین طور جنگلی را انتخاب کنند.

 • عنصر تشکیل دهنده ی شهریور ماه خاک است و متولدین این ماه عطرهایی با رایحه خنک و شیرین و نت های میوه ای و گلی و معطر را بیشتر می پسندند.
 • متولدین تیر ماه هم از متولدین فصل تابستان هستند . برای انتخاب عطر متولدین تیر باید بدانید که افرادی پرانرژی و احساسی هستند و بسیار رمانتیک در برخورد با مسائل عمل می کنند. عطرهایی با رایحه ی شیرین و نتهای میوه ای را بیشتر می پسندند.
 • متولدین مرداد ماه هم از متولدین فصل . تابستان هستند افرادی پرانرژی و قوی هستند. برای انتخاب عطر متولدین مرداد باید بدانید که عنصر وجودی مرداد ماه آتش است و عطر هایی با رایحه شیرین و گرم و میوه های معطر را دوست دارند.

عطرهای پیشنهادی برای متولدین فصل تابستان

 • عطر پرفیوم دیور ساواج
 • عطر بلود شنل
 • عطر ادو پرفیوم اونتوس
 • عطر ادو پرفیوم تق پرفیوم
 • عطر ادو تویلت اروس

عطر هدیه برای متولدین شهریور ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین شهریور ماه افرادی مهربان و پرشور هستند و به ادکلن هایی جذب می شوند که رایحه ی خنک و تند و شیرین را دارند. از آنجایی که متولدین شهریور ماه از متولدین فصل تابستان هم هستند عطر های خنک برای آنها بسیار دلچسب است. رایحه های گلی و گیاهی و میوه ای و چوبی و مرکباتی نظیر لیمو و پرتقال و گل سرخ و یاسمن و میخک و چوب صندل و چوب سرخ مشک و دارچین و وانیل را می پسندند.

معمولا زنان شهریور ماه افرادی بسیار احساساتی و خوش قلب هستند و معمولا عطر هایی با رایحه خنک و شیرین را می پسندند و مردان متولد شهریور ماه افرادی مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند و معمولا عطرهای خنک و تند را می پسندند .

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان رد دارید با این رایحه ها هدیه خود را انتخاب کنید . در زیر چند نمونه از عطر های محبوب شهریور ماه را معرفی می کنیم.

 • عطر زنانه شنل چنس اوتندر : رایحه دلنشین و ملایمی دارد.
 • عطر زنانه ورساچه اروس پور فم: رایحه خنک و شیرین میوه ای و گلی و چوبی و مشک دارد .
 • عطر مردانه شیسیدو زن : رایحه شیرین و خنکی دارد.
 • عطر مردانه ورساچه اروس: رایحه گی و میوه ای و خنکی دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین شهریور ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سرو کار دارد و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد . پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل بودن آن حساس باشید.

می توانید سری به فروشگاه عطر زیبا شین بزنید و با یک جست و جوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید. پس شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

 

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول