عطر متولدین مرداد

خانه » عطر متولدین مرداد

باید توجه داشت که انتخاب عطر و ادکلن مناسب برای هر فرد به شخصیت و سلیقه شخصی او بستگی دارد . بنابراین بهتر است به دنبال بویی باشید که به شما احساس بهتری می دهد.

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود مخصوصا اگر می خواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد . پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه ی متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود انتخاب کنید.

متولدین مرداد ماه افرادی مهربان و باوفا و قابل اعتماد و پر انرژی و سخاوتمند هستند رایحه های خنک و شیرین و مرکباتی و چوبی می پسندند.

بهتر است قبل از خرید، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید . تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه ، بویی است که عطر همان لحظه دارد. بوی نهایی ، بویی که بعد از چند دقیقه معلوم می شود . به این نکات موقع خرید باید توجه کرد.

عطر تولد مرداد ماه

شخصیت شناسی متولدین مرداد ماه در انتخاب

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگیهای شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند.

جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهندهی انسان توجه کرد.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا وآتش عطر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آنها نقش دارند. عنصر متولدین مرداد ماه آتش است. فلز وجودشان طلا، آهن و مس می باشد . سنگهای خوش شانسی متولدین این ماه یاقوت کبود و الماس و عقیق است . طبع گرم و خشک دارند .

متولدین مرداد ماه روحیه بسیار قوی و پر انرژی دارند . آنها بسیار جذاب و خلاق هستند . دست و دلباز و سخاوتمند ، بلند نظر و مهربان باوفا و قابل اعتماد هستند و رایحه هایی خنک و شیرین مانند رزماری و عنبر و گل مریم و وانیل و چوب صندل را دوست دارند . زنان متولدین مرداد ماه رایحه شیرین و گرم مرکباتی و گلی و چوبی و معطر مانند انگور و توت فرنگی و آلو و رز و وانیل را ترجیح می دهند و مردان متولدین مرداد ماه افرادی مهربان و خوش رو و عاشق پیشه هستند . رایحه های تلخ و خنک ادویه ای و چوبی مانند زنجبیل و فلفل و هل و جوز و یاس و مشک را دوست دارند .

انواع عطر های پیشنهادی برای متولدین مرداد ماه

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان متولد مرداد ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطر های مردانه متولدین مرداد ماه

 • عطر مردانه مارک جاکوبز مارک جاکو بز: رایحه خنک و تند فلفل و زنجبیل و مسک و یاسمن دارد.
 • عطر مردانه کالوین کلین کانترادیکشن:رایحه ملایم و تلخی از فلفل و هل و جوز و لیمو و مشک دارد.
 • عطر مردانه لالیک انکر نویر: رایحه تلخ و خنکی از مشک و ترنج و جوز و گریپ فروت دارد .
 • عطر مردانه بولگاری آکوا پور هوم: رایحه خنک و تلخی دارد برای فصول گرم سال بسیار مناسب است . نت هایی از عنبر و نعناع هندی و سدر و پرتقال دارد.

عطرهای زنانه متولدین مرداد ماه

 • عطر زنانه حیاتی لطافه: رایحه شیرین و گرم دارد و ترکیبی از نت های گلی و چوبی و مرکباتی دارد.
 • عطر زنانه اجمل سکریفایس: رایحه معتدل و شیرینی دارد . و ترکیبی از نت های گلی و مرکباتی و وانیل دارد.
 • عطر زنانه الیزه فشن آکوا دی: رایحه چوبی و و میوه ای و مشک و عنبر دارد و برای فصول گرم و معتدل مناسب است.
 • عطر زنانه ایو سن لورن سینما: رایحه گرم و شیرینی دارد و ترکیب گلی و گیاهی و مرکباتی دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین مرداد ماه و فصل تابستان

اگر قصد خرید برای متولدین مرداد ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین مرداد ماه از متولدین فصل تابستان هستند . در تابستان هم هوا گرم می شود و دما بالا می رود . پس بهتر است عطرهایی خنک و سرد را انتخاب کنید . افراد متولد این فصل ترجیح می دهند رایحه های سرد و خنک و تلخ و ترش و همین طور جنگلی را انتخاب کنید .

 • متولدین تیر ماه از متولدین فصل تابستان هستند و عنصر تشکیل دهنده ی تیر ماه آب است. برای انتخاب عطر متولدین تیر باید بدانید که عطرهایی با رایحه ی شیرین و نت های میوه ای را بیشتر می پسندند.
 • متولدین مرداد ماه هم از متولدین فصل تابستان هستند افرادی پر انرژی و قوی هستند . عنصر وجودی مرداد ماه آتش است و عطر هایی با رایحه شیرین و گرم و میوه های معطر را دوست دارند .
 • متولدین شهریور ماه هم از متولدین تابستان هستند . برای انتخاب عطر متولدین شهریور باید بدانید که آرامش بسیار زیادی در شخصیت افراد شهریوری وجود دارد. عنصر وجودی شهریور ماه خاک است. رایحه های شیرین و خنک مانند دارچین و صندل و چرم و میوه های معطر را می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل تابستان

 • عطر پرفیوم دیور ساواج
 • عطر بلود شنل
 • عطر ادو پرفیوم اونتوس
 • عطر ادو تویلت اروس
 • عطر ادو پرفیوم تق پرفیوم

عطر های هدیه برای متولدین مرداد ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین مرداد ماه به عطر و ادکلن هایی جذب می شوند که رایحه ی خنک و شیرین و تند و ادویه ای و مرکباتی و گلی دارند. معمولا مردان مردادی عطرهای خنک و تلخ و زنان مردادی عطرهای خنک و شیرین گلی و میوه ای را بیشتر می پسندند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با توجه به این رایحه ها هدیه ی خود را انتخاب کنید.

در زیر چند نمونه از عطرهای محبوب مرداد ماهی ها معرفی می کنیم.

 • عطر مردانه بلو شنل : که رایحه خنک و تلخ دارد و برای روزهای گرم تابستان مناسب است.
 • عطر مردانه تیری موگلر کلن : رایحه ی خنک و تقریبا تلخی دارد و برای روزهای گرم توصیه می شود .
 • عطر زنانه ساواج دیور: که رایحه چوبی و جنگلی دارد.
 • عطر زنانه لا وی است بل لانکوم که عطر میوه ای و شیرین دارد.

خرید اینترنتی عطر برای متولدین مرداد ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل و تقلبی بودن آن توجه داشته باشید. چرا که عطر ها مستقیما با سیستم تنفس شما سروکار دارد و عطر تقلبی نه تنها برای بدن سما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد . پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل بودن آن حساس باشید.

می توانید سری به فروشگاه عطر زیباشین بزنید و با یک جستجوی ساده متوجه اصلی و تقلبی بودن رایحه و قیمت عطر موردنظرتان شوید.

پس شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تا از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول