عطر متولدین آبان

خانه » عطر متولدین آبان

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. مخصوصا اگر می خواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باش و روحیات شما را به دیگران نشان دهد. پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین این ماه شخصیتی مستقل دارند و با قدرت خود به هر آنچه که می خواهند می رسند. احساساتی و جذاب و گیرا، بااراده و مصمم، مقتدر و بانفوذ، پرشور و شوق هستند و رایحه های گرم و میوه ای و مرکباتی را بیشتر می پسندند.

بهتر است قبل از خرید عطر و ادکلن موردنظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید . تست بوی اولیه و بوی نهایی . بوی اولیه بویی است که عطر در همان لحظه دارد. بوی نهایی بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود به این نکات موقع خرید باید توجه کنید.

عطر تولد آبان ماه

شخصیت شناسی متولدین آبان ماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگی های شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماهدتولدشان را استفاده کنند. جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد‌.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا وآتش. هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آن نقش دارد. عنصر متولدین آبان ماه آب است. فلز وجودشان آهن و نقره و پلاتین است و سنگ خوش شانسی شان هم یاقوت و الماس و عقیق سرخ می باشد. متولدین آبان ماه افراد قاطع و مصمم و با اراده ،مقتدر و با نفوذ، احساساتی و جذاب و گیرا ،پرشور و شوق و مهیج هستند.

اصولا عطرهایی با رایحه گرم و شیرین و تند و تلخ را ترجیح می دهند . رایحه های گلی مانند گل یاس و سوسن و یاسمن و مریم و میوه ای لیمو و پرتقال و هلو و چوبی و مشک و عنبر و هل و وانیل و فلفل را بیشتر می پسندند. مردان متولد آبان ماه بااراده و مصمم و مهربان هستند عطرهایی با رایحه تلخ را بیشتر می پسندند. زنان متولد آبان ماه خانم هایی گرم و خوش رو ،گرم و صمیمی و تا حدودی مغرور هستند و اصولا عطر هایی با رایحه گرم و شیرین را می پسندند. متولدین آبان ماه از متولدین فصل پاییز هستند و رایحه های گرم و ملایم را می پسندند.

انواع عطرهای پیشنهادی برای متولدین آبان ماه عبارتند از:

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان آبان ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطر های مردانه متولدین آبان ماه

 • عطر مردانه ورساچه پور هوم: رایحه ی تلخ و خنکی دارد. رایحه هایی از مشک و سدر و عنبر و لیمو و شمعدانی و بهار نارنج را شامل می شود. در ضمن این عطر ماندگاری خوبی هم دارد .
 •  عطر مردانه دلچی گابانا پور هوم : رایحه خنک و تلخی دارد رایحه جذاب گل مریم و اسطوخودوس و فلفل و تنباکو و ترنج و چوب صندل را از خود برجا می گذارد.
 • عطر مردانه لالیک انکر نویر: رایحه ی تلخ و خنکی دارد برای فصول گرم و معتدل سال هم مناسب می باشد . رایحه ای از گریپ فروت و مشک و چوب کشمیر و ترنج را شامل می شود.
 • عطر مردانه کریستین دیور ساوج: رایحه ی ملایم و خوشبویی از لیموترش و فلفل دارد

 

عطر های زنانه متولدین آبان ماه

 • عطر زنانه دیور هیپنوتیک پویزن: رایحه شیرین و گرمی دارد از نت های گلی و میوه ای و وانیل و چوب صندل تشکیل شده و مناسب فصول سرد می باشد.
 • عطر زنانه لانکوم ترزور: رایحه گرم و شیرینی دارد و نت های گلهای معطر مانند رز و یاس و زنبق و ترنج و سوسن و میوه ای و وانیل تشکیل شده است.
 • عطر زنانه کلوین کلین لیکوئید گلد ایفوریا: رایحه ی گرم و چوبی دلنشین دارچین و چوب صندل سفید و گل ارکیده دارد .
 • عطر زنانه ورساچه کریستال نویر : رایحه گرم و شیرین که شامل عنبر و مشک ،گل یاسمن و شکوفه پرتقال و هل و فلفل می شود.

راهنمای انتخاب عطر متولدین آبان ماه و فصل پاییز

اگر قصد خرید برای متولدین آبان ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین آبان ماه از متولدین فصل پاییز هستند . در پاییز هم هوا خنک می شود و هوا رو به سردی می رود . پس بهتر است عطر هایی گرم و ملایم را انتخاب کنید تا احساس بهتری داشته باشید‌. افراد متولدین این فصل ترجیح میدهند رایحه های گرم و ملایم و تند و شیرین را انتخاب می کنند. متولدین این فصل عطرهایی با رایحه ی گرم و معطر میوه ای و مرکباتی و گلهای خوشبو و چوبی و مشک و عنبر را بیشتر می پسندند.

 • متولدین مهر ماه هم از متولدین فصل پاییز هستند. برای انتخاب عطر متولدین مهر باید بدانید که عنصر تشکیل دهنده ی مهر ماه هوا است . متولدین مهر ماه افرادی خونگرم و خوش مشرب و کمال گرا و مودب و آداب دان هستن و عطر های گرم و ملایم را بیشتر می پسندند.
 • متولدین آذر ماه هم از متولدین فصل پاییز هستند. برای انتخاب عطر متولدین آذر باید بدانید که عنصر وجودی آذر ماه آتش است . متولدین این ماه افرادی شوخ طبع و ماجراجو ،با سخاوت و خوش بین هستند و عطرهایی با رایحه تند و تیز و معطر و گلی و مرکباتی را بیشتر می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل پاییز

 • عطر کنزو جنگل
 • عطر شنل گابریل
 • عطر جورجیو آرمانی استرانگ رویت
 • عطر دانهیل آیکون ابسولوت
 • عطر کاپیتان بلک پور هوم

عطر هدیه برای متولدین آبان ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین آبان ماه به عطر و ادکلن هایی با رایحه ی گرم و ملایم میوه ای و مرکباتی و گلهای معطر و خوشبو و چوبی جذب می شوند و از آنجایی که متولدین آبان ماه از متولدین فصل پاییز هستند عطرهایی ملایم و گرم را دوست دارند . معمولا زنان متولد آبان ماه به ادکلن هایی با رایحه گرم و شیرین جذب می شوند و مردان متولد آبان ماه به عطر و ادکلن هایی با رایحه تلخ و ملایم جذب می شوند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه ها هدیه خود را انتخاب کنید. در زیر چند نمونه از عطرهای محبوب آبان ماهی ها را معرفی می کنیم :

 •  عطر زنانه دیور جادور ادو تویلت:رایحه ترش و شیرین میوه ای و گلی دارد .
 • عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم: رایحه گرم و شیرین برگرفته از گل یاسمن و یاس و مشک و بادام و نعناع هندی و چوبی را دارد.
 • عطر مردانه گوچی پور هوم ادو تویلت: رایحه تلخ و گرمی دارد و برای فصول سرد سال توصیه می شود .
 • عطر مردانه هرمس ترد هرمس فلیکن اچ: رایحه چوبی و فلفلی و تند و تلخی دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین آبان ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارد و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد. پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل و تقلبی بودن آن حساس باشید .

می توانید سری به فروشگاه عطر زیباشین بزنید و با یک جستجوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن رایحه و قیمت عطر موردنظرتان شوید . پس  شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید‌.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول