عطر متولدین مهر

خانه » عطر متولدین مهر

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود مخصوصا اگر می خواهید رایحه ی شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه ی متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین مهر ماه افرادی با سیاست و مودب ، آداب دان و با نزاکت، خونگرم و خوش مشرب، صلح جو و کمال طلب و اجتماعی هستند. عموما از عطرهایی با رایحه ی گرم و شیرین و ملایم را می پسندند.

بهتر است قبل از خرید، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید. تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه، بویی است که عطر در همان لحظه دارد. بوی نهایی، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود. به این نکات موقع خرید باید توجه کنید.

عطر تولد مهر ماه

شخصیت شناسی متولدین مهرماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگیهای شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند‌

جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا و آتش. هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آنها نقش دارند. عنصر متولدین این ماه هوا است . فلز وجودشان مس و طلا و پلاتین می باشد و سنگ خوش شانسی این ماه الماس و فیروزه و یاقوت کبود و یشم می باشد .

متولدین مهرماه افرادی با سیاست و مودب و با نزاکت و آداب دان و خونگرم و خوش مشرب و اجتماعی و صلح جو و کمال طلب هستند .

متولدین مهر ماه عطرهایی با رایحه شیرین و ملایم را می پسندند. رایحه های گی مانند گل یاس و رز و گل میخک گل سوسن و گل مریم و رایحه های میوه ای و مرکباتی و وانیل و عنبر و مشک و وانیل و چوب را می پسندند. مردان مهر ماهی عاشق عطرهایی با رایحه ملایم و متعادل را می پسندند و زنان مهر ماهی عاشق رایحه های ملایم و تا حدودی تند چوبی همراه با نت های قهوه هستند.

انواع عطرهای پیشنهادی برای متولدین مهر ماه

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان متولد مهرماه را معرفی خواهیم کرد.

عطر های مردانه متولدین مهرماه

 • عطر مردانه کالوین کلین لیکوئید گلد ایفوریا: رایحه چوبی و گرم دارد و برای فصول سرد سال مناسب است .
 • عطر مردانه لالیک سفید : رایحه تند و گرم لالیک از تمبر هندی و ترنج و هل و فلفل و جوز و مشک و عنبر و سدر برگرفته شده است.
 • عطر مردانه بولگاری من این بلک: رایحه تند و گرم و چوبی دارد.
 • عطر مردانه کرید اوریجینال سانتال: رایحه تند و گرم دارد و برای فصول سرد سال مناسب است و رایحه های دارچین و زنجبیل و وانیل و رزماری و چوب صندل دارد.

عطر های زنانه متولدین مهرماه

 • عطر زنانه باربری بریت ادو پرفیوم: رایحه تند و ملایمی دارد این عطر از رایحه های زنجبیل و هل و نعناع هندی و عنبر تشکیل شده است.
 • عطر زنانه آمواج اپیک: رایحه گرم و شیرین دارد و برای فصول سرد سال توصیه می شود. رایحه های گل یاس و شمعدانی و زنبق و عنبر و وانیل دارد .
 • عطر زنانه نینا ریچی ریچی مادمازل: رایحه ای گرم و تند دارد از گل های خوشبو و مشک و فلفل صورتی تشکیل شده است.
 • عطر زنانه پاکو رابان بلک ایکس اس لکسس اکستریم: رایحه تند و ملایم فلفل و چوب و وانیل و گل یاس ورز و گل شب بو را دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین مهرماه و فصل پاییز

اگر قصد خرید برای متولدین مهر ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین مهر ماه از متولدین فصل پاییز هستند . در پاییز هوا خنک می شود و رو به سردی می رود پس بهتر است عطرهایی با رایحه ی های گرم و ملایم و تند و چوبی و معطر و میوه ای را انتخاب کنید.

 • عنصر تشکیل دهنده ی مهر ماه هوا است. و متولدین این ماه افرادی خونگرم و خوش مشرب و اجتماعی هستند و عطر های گرم و تند با نت های میوه ای و گل های معطر و چوبی را بیشتر می پسندند.
 • متولدین آبان ماه هم از متولدین فصل پاییز هستند. برای انتخاب عطر متولدین آبان باید بدانید که عنصر تشکیل دهنده آبان ماه آب است . متولدین آبان ماه شخصیتی مستقل دارند افرادی درونگرا و احساساتی هستند. رایحه گرم و میوه ای و ادویه ای را بیشتر می پسندند.
 • متولدین آذر ماه هم از متولدین فصل پاییز هستند. برای انتخاب عطر متولدین آذر باید بدانید که عنصر تشکیل دهنده ی آذر ماه آتش است ‌. متولدین این ماه افرادی با سخاوت و خوشبین و ماجراجو هستند . رایحه های تند و معطر گلی را بیشتر می پسندند.

عطرهای پیشنهادی برای متولدین فصل پاییز

 • عطر کنزو جنگل
 • عطر شنل گابریل
 • عطر جورجیو آرمانی استرانگر ویت
 • عطر دانهیل آیکون ابسولوت
 • عطر کاپیتان بلک پور هوم

عطر هدیه برای متولدین مهر ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین مهر ماه افرادی خونگرم و مودب و آداب دان و کمال گرا و اجتماعی و خوش مشرب هستند. به ادکلن هایی جذب می شوند که رایحه ملایم و گرم و تند و چوبی دارند. زنان متولد مهر ماه رایحه های تند و گرم و چوبی را ترجیح می دهند، و مردان متولد مهرماه رایحه های ملایم و گرم را می پسندند و از آنجایی که متولدین مهر ماه از متولدین فصل پاییز هستند عطرهای ملایم و و گرم و چوبی و گلهای معطر و میوه ای را بیشتر دوست دارند.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه هایی که ذکر کردیم هدیه ی خود را انتخاب کنید . در زیر چند نمونه از عطر های محبوب مهر ماهی ها را معرفی می کنیم :

 • عطر مردانه ایو سن لوران لهوم : رایحه تند و گرم زنجبیل و فلفل سفید و چوب صندل دارد.
 • عطر مردانه لالیک وایت: رایحه ی تند و گرم ترنج و هل و فلفل و مشک و عنبر دارد.
 • عطر زنانه الیزابت آردن : رایحه شیرین گلی و میوه ای و وانیل و مشک دارد .
 • عطر زنانه وان دایرکشن اور مومنت : رایحه گلی و میوه ای وانیل و چوبی دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین مهر ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطر ها مستقیما با سیستم تنفسی شما سرو کار دارد . و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد . پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل بودن آن حساس باشید .

می توانید سری به فروشگاه عطر زیبا شین بزنید و با یک جستجوی ساده متوجه اصل یا تقلبی بودن و رایحه و قیمت عطر موردنظرتان شوید. پس شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید .

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول