عطر متولدین خرداد

خانه » عطر متولدین خرداد

خرید عطر از مواردی است که باید به آ‌ن توجه ویژه ای شود . مخصوصا اگر می خواهید رایحه شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد. پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید .

متولدین این ماه افرادی خوش سلیقه و خوش سرو زبان و ماجرا دوست و با قوه تخیل بالا هستند و رایحه های خنک و شیرین می پسندند.

بهتر است قبل از خرید ، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید . تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه بویی است که عطر در همان لحظه دارد. بوی نهایی، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود . پس به این نکات موقع خرید باید توجه کرد.

عطر تولد خرداد ماه

 شخصیت شناسی متولدین خرداد ماه در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگیهای شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده می کنند. جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد. این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا و آتش . هر ماه تولد از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آن ها نقش دارند . عنصر متولدین این ماه هوا است. ماه خرداد به معنای تندرستی و کمال می باشد . فلز وجودشان جیوه است. سنگ خوش شانسی متولدین خرداد ماه زمرد و کبود و عقیق می باشد.

متولدین این ماه بسیار پر جنب و جوش و فعال هستند و به سرعت با شرایطی که در آن قرار دارند وفق می گیرند . پر انرژی و پویا هستند . سرشار از ایده و فکر های خلاقانه هستند، هوش هیجانی بالایی دارند . افرادی مستقل و قوی هستند . خوش ذوق خوش سلیقه اند . اهل معاشرت و خواهان وفاداری هستند متولدین خرداد ماه عطرهایی خنک و شیرین با رایحه ی تازه و ملایم را ترجیح می دهند . رایحه ی تازه و سرشار از انرژی مانند رایحه میوه های تازه، رایحه چای سبز ، ادویه های معطر مانند گشنیز و جوز هندی و گل نرگس و گل سرخ و خزه و بلوط و چوب صندل و مرکبات و را دوست دارند .

زنان متولد خرداد ماه افرادی خونگرم و شوخ طبع هستند و عطرهایی با رایحه ی خنک و شیرین و رایحه ی شکوفه و گلهای معطر مانند نیلوفر آبی ، گل صد تومانی مشک و کهربا را می پسندند.

مردان متولد خرداد ماه با ذوق و عاشق هنر هستند عطرهایی با رایحه ی شیرین و خنک و رایحه های نعناع و سیب و شمعدانی و درخت بلوط و وانیل را ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید: عطر ماه تولد

انواع عطر های پیشنهادی برای متولدین خرداد ماه عبارتند از:

در ادامه عطرهای پیشنهادی برای مردان و زنان متولد خرداد ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطر های مردانه متولدین خرداد ماه

 • عطر مردانه ورساچه اروس: رایحه ملایم و شیرین دارد .
 • عطر مردانه کرید اونتوس ادوپرفیوم: رایحه شیرین و خنک دارد.
 • عطر مردانه کلوین کلین ریویل: رایحه ای بر پایه ی میوه و عنبر دارد.

عطر های زنانه متولدین خرداد ماه

 • عطر زنانه لالیک فلور دی کریستال : رایحه آن از گل های معطر و خوشبو گرفته شده و ته مایه ی خنکی دارد
 • عطر زنانه لانکوم ترزور این لاو : رایحه ای بر پایه ی میوه و گل های معطر و بوی خوش مشک دارد.
 • عطر زنانه دیور ادیکت شاین: رایحه ی گلدار و میوه ای دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین خرداد ماه و فصل بهار

اگر قصد خرید برای متولدین خرداد ماه را دارید باید توجه داشته باشید که متولدین خرداد ماه متولدین فصل بهار هستند . در بهار دما بالا می رود و گرم می شود . پس بهتر است از عطر های ملایم و خنک استفاده شود تا احساس بهتری داشته باشید .

عطر تک اسانس هم مناسب فصل بهار نیست بهتر است به دنبال عطر هایی باشید که از چندین اسانس مختلف ساخته شده و ترکیبی هستند . عطرهایی با رایحه وانیل و هل و دارچین و سدر و کهربا و مشک و عنبر و لیمو و سیب و مرکباتی و را انتخاب کنید .

متولدین فروردین هم از متولدین فصل بهار هستند اما عنصر وجودی آنها آتش است. برای انتخاب عطر متولدین فروردین باید بدانید که متولدین این ماه رایحه های تند و تیز و جذاب را بیشتر می پسندند .

متولدین اردیبهشت هم از متولدین فصل بهار هستن اما عنصر وجودی آنها خاک است. برای انتخاب عطر متولدین اردیبهشت باید بدانید که متولدین این ماه رایحه های آرام و خنک را بیشتر ترجیح می دهند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل بهار

 • عطر بلود شنل
 • عطر اکلت لانوین
 • عطر شنل کوکو مادمازل
 • عطر اسپرت بولگاری آکوا پور هوم
 • عطر آزرا کروم

از نمونه عطرهای مناسب فصل بهار هستند.

عطر هدیه متولدین خرداد ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که زنان متولد خرداد ماه افرادی پرانرژی و پویا هستند و شخصیت قوی دارند

و به دنبال رایحه هایی هستند که شادی و انرژی را به آنها القا کنند . رایحه خنک و میوه ای و گلهای معطر را می پسندند.

مردان متولد خرداد ماه افرادی بسیار با ذوق و سلیقه و طرفدار هنر هستند شخصیت قوی و مستقل دارند و رایحه های تازه و خنک ومرکباتی و رایحه چوبی را می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای زنان متولد خرداد ماه

 • عطر زنانه شنل چنس ائو وایو: رایحه خنک و شیرین دارد.
 • عطر زنانه کلوین کلین اترنیتی سامر: رایحه ای از گلها ی معطر و مشک مانند دارد.
 • عطر های پیشنهادی برای مردان متولد خرداد ماه
 • عطر مردانه شنل آلور هوم اسپرت اکستریم: رایحه ی از مواد معطر نظیر مشک و ادویه جات و مواد معطر چوبی دارد.
 • عطر مردانه دیور هوم اسپرت: رایحه ی جنگلی و چوب های معطر دارد .

خرید اینترنتی عطر متولدین خرداد ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن هم توجه داشته باشید چرا که عطر ها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارد . و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد .

پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل بودن آن حساس باشید .

می توانید سری به فروشگاه عطر زیباشین بزنید و با یک جست و جوی ساده متوجه اصلی و تقلبی بودن و رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید.

پس شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول