عطر متولدین فروردین

خانه » عطر متولدین فروردین

خرید عطر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود مخصوصا اگر  می خواهید رایحه ی شما همان رایحه ای باشد که با شخصیتتان سازگاری داشته باشد و روحیات شما را به دیگران نشان دهد پس با توجه به خصوصیات اخلاقی خود رایحه ی متناسب با روحیات و هماهنگ با شخصیت منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

متولدین فروردین ماه افرادی رک و راست ، عاشق پیشه ، پرتوقع عاشق زندگی تجملاتی در عین حال مهربان با ذوق و سلیقه بوده و عموما رفتار مسالمت آمیز با اطرافیانشان دارند. از عطرهایی با رایحه ملایم و تلخ استفاده  می کنند که این رایحه می تواند شخصیت مهربان و در عین حال رک و راست بودن آنها را بازگو کند .

بهتر است قبل از خرید، عطر و ادکلن مورد نظرتان را تست کنید و با بوی آن آشنا شوید.تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه ، بویی است که عطر در همان لحظه دارد.بوی نهایی، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم  می شود۰ به این نکات موقع خرید باید توجه کنید.

عطر تولد فروردین ماه

شخصیت شناسی متولدین فروردین در انتخاب عطر

متولدین ماههای مختلف با توجه به ویژگی های شخصیتی که دارند بهتر است عطر مخصوص ماه تولدشان را استفاده کنند.جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باید به چهار عنصر تشکیل دهنده ی انسان توجه کرد.

این چهار عنصر عبارتند از آب و خاک و هوا و آتش، هر ماه تولد جز یکی از این چهار عنصر می باشد و در تشکیل شخصیت رفتاری آنها نقش دارد.عنصر متولدین این ماه آتش است، فلز وجودشان آهن و سنگ خوش شانسی آنها الماس و یاقوت است.

متولدین این ماه پرشور و انرژی هستند روحیه ی فعال و ذهن قدرتمندی دارند. ماه فروردین به معنای زاده طبیعت است .گل محبوب زنان فروردینی رز سرخ است.فروردینی ها در عشق و دوستی ‌وفادار و پابرجا هستند .انسان هایی بسیار مهربان و سخاوتمند هستند.

اصولا فروردین ماهی ها طرفدار رایحه های تند و تیز هستند و رایحه های جذاب را بیشتر می پسندند. مردان فروردینی عطرهایی با رایحه ملایم و تا حدودی خنک را ترجیح می دهند و زنان فروردینی عطر های تند و شیرین را می پسندند.

بیشتر بخوانید: عطر ماه تولد

انواع عطر های پیشنهادی برای متولدین فروردین ماه عبارتند از:

در ادامه عطر های پیشنهادی برای مردان و زنان متولد فروردین ماه را معرفی خواهیم کرد.

عطرهای مردانه متولدین فروردین ماه

 • عطر کنزو لئوپار رایحه ی تند و خنک دارد.
 • عطر بلود شانل رایحه ی تلخ و خنک دارد.
 • عطر کازاموراتی زرجف مفیستو رایحه خنک و تند دارد.
 • عطر لاگوست رایحه هل و دارچین و گریپ فروت و سیب دارد.

عطرهای زنانه متولدین فروردین ماه

 • عطر لانکوم لانویت ترزور رایحه گرم و تند و شیرین دارد.
 •  عطر امپر اوربان رایحه شیرین خنک و ملایم دارد.
 • عطر الحمرا ورسن سیانور رایحه شیرین و گرم دارد.
 • عطر کارولینا هررا گود گرل مشکی رایحه تند و شیرین و گرم دارد.
 • عطر بولگاری اومنیا آمتیس رایحه شیرین و ملایمی دارد.

راهنمای انتخاب عطر متولدین فروردین ماه و فصل بهار

اگر قصد خرید عطر برای متولدین فروردین ماه را دارید باید توجه کنید که متولدین فروردین ماه متولدین فصل بهار هستند در بهار هم دما به مرور بالا  می رود و گرم  می شود پس بهتر است از عطر های ملایم و خنک استفاده کنید تا احساس بهتری داشته باشید .

عطر تک اسانس هم عطر مناسب فصل بهار نیست بهتر است به دنبال عطرهایی باشید که از چندین اسانس مختلف ساخته شده و ترکیبی هستند.

بهتر است عطرهایی با رایحه های وانیل، دارچین، فلفل، جوز، رزماری، کندر، فلفل سیاه، بهار نارنج، سدر، گل میخک ، گل مریم، گل یاسمن، مشک ، چوب و کهربا و لیمو و سیب را انتخاب کنید.

 • متولدین اردیبهشت ماه هم از متولدین فصل بهار هستند. برای انتخاب عطر متولدین اردیبهشت باید بدانید که عنصر تشکیل دهنده ماه اردیبهشت خاک است .متولدین این ماه هم رایحه های ملایم مانند گل شمعدانی و گل یاسمن و رز ، لیمو فلفل را می پسندند.
 • متولدین خرداد ماه هم از متولدین فصل بهار هستند. برای انتخاب عطر متولدین خرداد باید بدانید که عنصر تشکیل دهنده ی ماه خرداد هوا است .متولدین این ماه هم رایحه های ملایم با بوی تازه مانند گل شمعدانی، گل نرگس، وانیل و مشک و سیب را می پسندند.

عطر های پیشنهادی برای متولدین فصل بهار

 • عطر بلو دشنل
 • عطر اکلت لانوین
 • عطر شنل کوکو مادمازل
 • عطر اسپرت بولگاری آکوا پور هوم
 • عطر آزرا کروم
 • عطر دلچه گابانا لایت بلو او اینتنس

از نمونه عطرهای مناسب فصل بهار هستند.

عطر هدیه متولدین فروردین ماه

با توجه به مطالب کاملی که خواندید باید بدانید که متولدین فروردین به ادکلن هایی جذب می شوند که بوی تند، قوی و شیرینی دارند .یک عطر با رایحه شیرین می تواند خوش قلبی و مهربانی متولدین این ماه را نشان دهد.

زنان متولد فروردین ماه رایحه های تند و قوی مانند فلفل سیاه و مشک و سدر و کهربا و ترنج و نعناع هندی و وانیل و را می پسندند.

از آنجایی فروردین ماهی ها از متولدین بهار هم هستند عطر های ملایم با رایحه های گلی و بهاری مانند گل یاس و گل مریم و گل میخک نیز می پسندند.

معمولا مردان متولد فروردین هم ادکلن هایی با رایحه ملایم و تا حدودی خنک را ترجیح میدهند. رایحه چوبی مانند کهربا و بلوط و سرو و عود را دوست دارند . رایحه مرکباتی مانند نارنج و لیمو و گریپ فروت را می پسندند. رایحه گیاهی مانند رزماری و بابونه و بنفشه و چای سبز برای مردان فروردینی جذاب است. رایحه تنباکویی مانند تنباکو و عود و شکوفه تنباکو به آنها احساس جذابیت می دهد.

اگر قصد هدیه دادن به این عزیزان را دارید با این رایحه ها هدیه خود را انتخاب کنید. در زیر چند نمونه از عطر های محبوب فروردین ماهی ها را معرفی می کنم:

 • عطر زنانه شنل کوکو مادمازل ادو پرفیوم که رایحه شیرین و ملایمی دارد.
 • عطر زنانه کلوین کلین ایفوریا بلو سوم که رایحه گلدار و شرقی یک خانم خوش سلیقه را برطرف  می کند.
 • عطر مردانه ورساچه پور هم که رایحه ملایم و تا حدودی خنک و تلخی دارد .
 • عطر مردانه بولگاری پور هوم اکستریم که رایحه خنکی دارد.

خرید اینترنتی عطر متولدین فروردین ماه

خیلی مهم است که به هنگام خرید عطر به اصل یا تقلبی بودن آن توجه داشته باشید چرا که عطر ها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارند و عطر تقلبی نه تنها برای بدن شما بلکه برای محیط زیست هم می تواند خطرناک باشد .پس بهتر است به هنگام خرید عطر نسبت به اصل بودن آن حساس باشید.

می توانید سری به فروشگاه عطر زیباشین بزنید و با یک جستجوی ساده متوجه اصل و تقلبی بودن و رایحه و قیمت عطر مورد نظرتان شوید. پس شما می توانید برای خرید عطر مورد علاقه تان از طریق اینترنتی هم اقدام کنید.

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مقایسه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول