• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پینایدر ارکیدیا ریل

  عطر ارکیدیا ریل عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pineider می باشد. Orchidea Reale ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه، فندق با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، گل یلانگ ، قارچ توبر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پینایدر اسولوتا دای نرولی ای جلسومینو

  عطر اسولوتا دای نرولی ای جلسومینو عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند pineider می باشد. Assoluta Di Neroli E Gelsomino ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، گریپ فروت ، پیچک با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، ریواس ، گل ویستریا است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پینایدر جیگلیو دی فیرنزو

  عطر جیگلیو دی فیرنزو عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pineider می باشد. Giglio di Firenze ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بهار نارنج، گیاه وج با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، گل سوسن است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پینایدر کلاسیکا دی ماگنولیا

  عطر کلاسیکا دی ماگنولیا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pineider می باشد. Classica di Magnolia ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، مگنولیا با مقدار کمی رز ، گل مریم ، سنبل ختایی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها