• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پیر بالمین آمبر گریس

  عطر آمبر گریس عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Ambre Gris ترکیبی از لوبان ، صمغ درختچه مر، دارچین ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل مریم ، گل جاوید است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین ادو اته د بالمین سامر

  عطر ادو اته د بالمین سامر عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Eau d’Ete de Balmain Summer ترکیبی از نارنگی ماندارین، مشک ، سدر ، زنبق ، چوب صندل سفید ، رزماری ، لیمو ترش سبز با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین ادو ایوار

  عطر ادو ایوار عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Eau d’Ivoire ترکیبی از نارنگی ماندارین، رز ، فریزیا ، دانه‌های قرمز با مقدار کمی گل برف ، گل یلانگ ، گل ویستریا، تمشک است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین ادو ایوار 2013

  عطر ادو ایوار 2013 عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Eau d’Ivoire 2013 ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی مگنولیا ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پیر بالمین اکستاتیک

  ادو پرفیوم اکستاتیک عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Extatic ترکیبی از رز ، گلابی ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی زنبق ، یاس، ارکیده است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین اکستاتیک ادو تولیت

  عطر اکستاتیک ادو تولیت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Extatic EDT ترکیبی از نارنگی ماندارین، سرخالو، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، یاس، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین اکستاتیک اینتنس گلد

  عطر اکستاتیک اینتنس گلد عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Extatic Intense Gold ترکیبی از یاس با مقدار کمی وانیل ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین اکستاتیک تاگر ارکید

  عطر اکستاتیک تاگر ارکید عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Extatic Tiger Orchid ترکیبی از زنجبیل ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل یلانگ ، ارکیده ، سیریس شب تاب است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین اکستاتیک گلد ماسک

  عطر اکستاتیک گلد ماسک عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Extatic Gold Musk ترکیبی از ترنج ، آلدهید با مقدار کمی چوب کشمیر ، یاس تاهیتی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین او د آمازونیه د بالمین

  عطر او د آمازونیه د بالمین عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Eau d’Amazonie de Balmain ترکیبی از گریپ فروت ، انبه با مقدار کمی گاردنیای یاسمنی، گل ساعت است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین ایوار

  عطر ایوار عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Ivoire ترکیبی از نارنگی ماندارین، صمغ گالبانیوم، برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، گل یلانگ است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین بالمیا د بالمین

  عطر بالمیا د بالمین عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Balmya de Balmain ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، برگ بنفشه ، سنبل ختایی ، میوه گل ساعت با مقدار کمی وانیل ، یاس، قهوه است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین بالمین اچ اند ام

  عطر بالمین اچ اند ام عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. Balmain H&M ترکیبی از دانه تونکا ، یاس با مقدار کمی سدر ، گاردنیای یاسمنی، روایح چوبی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پیر بالمین لا مومه

  عطر لا مومه عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pierre balmain می باشد. La Mome ترکیبی از رز ، فریزیا ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، بنفشه ، صمغ درختچه مر، تمشک است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها