• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پوپا ای ام

  عطر ای ام عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m ترکیبی از ادویه گل میخک ، انگور فرنگی سیاه، توت فرنگی وحشی با مقدار کمی رز ، بنفشه ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو اسید گرین

  عطر ای ام فیو اسید گرین عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m Fio Acid Green ترکیبی از نارنگی ماندارین، زنبق ، بالنگ با مقدار کمی بهار نارنج، فریزیا ، گل پنجه مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو امرالد دریم

  عطر ای ام فیو امرالد دریم عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m Fio Emerald Dream ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، یاس، تمشک است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو دیپ کورال

  عطر ای ام فیو دیپ کورال عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I`m Fio Deep Coral ترکیبی از ریحان ، صمغ گالبانیوم، ریواس ، بالنگ با مقدار کمی رز ، یاس، گل آفتاب پرست، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو گلام فیوشا

  عطر ای ام فیو گلام فیوشا عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m Fio Glam Fuchsia ترکیبی از پرتقال، هل ، فلفل ، بالنگ ، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو گلودی ویولت

  عطر ای ام فیو گلودی ویولت عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m Fio Gloudy Violet ترکیبی از ترنج ، ریحان ، بالنگ با مقدار کمی بهار نارنج، گل آفتاب پرست، گل پنجه مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ای ام فیو واتر مارین

  عطر ای ام فیو واتر مارین عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. I’m Fio Watermarin ترکیبی از زنجبیل ، بالنگ ، پرتقال کامکوات، کیوی با مقدار کمی یاس، گل برف ، زنجبیل است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پوپا ایر د فیو پشن پویس

  عطر ایر د فیو پشن پویس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند pupa می باشد. Air de Fio Passion Pois ترکیبی از نارنگی ماندارین، انبه با مقدار کمی رز ، هل ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها