• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پنهالیگونز آس ساویرا

  عطر آس ساویرا عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. As Sawira ترکیبی از ترنج ، زعفران با مقدار کمی رز ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اتود 1.1 : لا ویی

  عطر اتود 1.1 : لا ویی عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Etude 1.1: La Vue ترکیبی از هل ، آلدهید ، جوز ، سرو ، لامی ، فلفل ، دانه سرو کوهی ، روایح خورشیدی با مقدار کمی رز ، زنبق ، بوی فلزات، هویج است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اتود 1.2 : لویی

  عطر اتود 1.2 : لویی عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Etude 1.2: L’Ouïe ترکیبی از آب دریا ، فلفل ، اقاقیای پالیساندر با مقدار کمی خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید ، نارگیل ، ادویه گل میخک ، فلفل ، چوب گایاک، عود، آمیریس است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اکونوکسی بلوم

  عطر اکونوکسی بلوم عطری معتدل با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Equinox Bloom ترکیبی از بهار نارنج، برگ بنفشه با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، پلومریا است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اندیمیون کانسنتر

  عطر اندیمیون کانسنتر عطری گرم با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Endymion Concentre ترکیبی از ترنج ، اسطوخودوس ، سالویا با مقدار کمی شمعدانی ، جیر است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز ایریس پریما

  عطر ایریس پریما عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Iris Prima ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی زنبق ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز بابیلون

  عطر بابیلون عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Babylon ترکیبی از گشنیز ، جوز ، زعفران با مقدار کمی گیاه ناگارموتا است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز بریلیانتلی بریتیش

  عطر بریلیانتلی بریتیش عطری با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Brilliantly British ترکیبی از اسطوخودوس ، تافی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز بلاستد بلوم

  عطر بلاستد بلوم عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Blasted Bloom ترکیبی از آب دریا ، ترکیبات سبز ، میوه های جنگلی با مقدار کمی رز ، فلفل صورتی ، زالزالک است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز بلاستد هیت

  عطر بلاستد هیت عطری خنک با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Blasted Heath ترکیبی از آب دریا ، جلبک دریایی، سالویا اسکلاریا با مقدار کمی ترکیبات سبز ، تنباکو است که با رایحه های معطر آبزی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز بلگرویا چایپر

  عطر بلگرویا چایپر عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Belgravia Chypre ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، تمشک با مقدار کمی رز ، چای میت است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز ترالالا

  عطر ترالالا عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Tralala ترکیبی از بنفشه ، آلدهید ، زعفران با مقدار کمی چرم ، میخک صدپر ، گل مریم ، روایح دودی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز راکتس

  عطر راکتس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Racquets ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز ساوُی استیم

  عطر ساوُی استیم عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Savoy Steam ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نعناع ، رزماری ، فلفل صورتی ، اوکالیپتوس با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، هل ، چای ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز ساوُی استیم ادو کولوژن

  عطر ساوُی استیم ادو کولوژن عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Savoy Steam Eau de Cologne ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش با مقدار کمی رزماری ، اوکالیپتوس است که با رایحه های رایحه های معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز کایرو

  عطر کایرو عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Cairo ترکیبی از رز ، زعفران با مقدار کمی وانیل ، لابدانیوم، گیاه ناگارموتا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز کنزینگتون آمبر

  عطر کنزینگتون آمبر عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Kensington Amber ترکیبی از ترنج با مقدار کمی دارچین است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز لوانتیوم

  عطر لوانتیوم عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Levantium ترکیبی از ترنج ، گیاه درمنه، زعفران ، خاراگوش با مقدار کمی رز ، بنفشه ، یاس، هل ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، هلو است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز لوتیر

  عطر لوتیر عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Lothair ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، هل ، دانه‌های قرمز ، سرو کوهی ، برگ انجیر با مقدار کمی اسطوخودوس ، شمعدانی ، مگنولیا ، چای ، درخت انجیر است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز لونا

  عطر لونا عطری خنک با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Luna ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نارنج با مقدار کمی رز ، یاس، دانه سرو کوهی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز ماریلبون وود

  عطر ماریلبون وود عطری گرم با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Marylebone Wood ترکیبی از گریپ فروت با مقدار کمی کهربا، نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز هالفتی سدار

  عطر هالفتی سدار عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Halfeti Cedar ترکیبی از هل ، هلو ، زعفران ، رام (نوشیدنی) با مقدار کمی سدر ، دارچین ، خشکبار ، گل جاوید، روایح معدنی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز هالفتی لدر

  عطر هالفتی لدر عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Halfeti Leather ترکیبی از ترنج ، اسطوخودوس ، ترکیبات سبز ، هل ، مرکبات ، آلو با مقدار کمی رز ، بنفشه ، یاس، دارچین ، جوز ، زیره سبز است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز وارا

  عطر وارا عطری خنک با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Vaara ترکیبی از رز ، گشنیز ، زعفران ، به ، تخم هویج با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها