• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پنهالیگون د فیوریت

  عطر پنهالیگون د فیوریت عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Favourite ترکیبی از نارنگی ماندارین، فریزیا ، بنفشه با مقدار کمی زنبق ، گل ابریشم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگون هارتلس هلن

  عطر پنهالیگون هارتلس هلن عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Heartless Helen ترکیبی از نارنگی ماندارین با مقدار کمی گل مریم است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز آلیزارین

  عطر آلیزارین عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Alizarin ترکیبی از نارنگی ماندارین، نرگس با مقدار کمی زنبق ، گل ابریشم ، گل مریم است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز الیزابتن رز 2018

  عطر الیزابتن رز 2018 عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Elisabethan Rose 2018 ترکیبی از دارچین ، بادام ، فندق با مقدار کمی رز ، گل سوسن است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز امپرسا

  ادو تویلت امپرسا عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Empressa ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، هلو ، پرتقال خونی با مقدار کمی بهار نارنج، رز ، شمعدانی ، برگ و جوانه انگور فرنگی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز او سنس پریِل

  عطر او سنس پریِل عطری معتدل با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Eau Sans Pareil ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بهار نارنج، آلدهید ، سرو ، آناناس ، تمشک ، پرتقال کامکوات، گل جعفری با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، یاس، گل برف ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، شیرین بیان است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اورنج بلوسوم

  عطر اورنج بلوسوم عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Orange Blossom ترکیبی از ترنج ، بهار نارنج، گریپ فروت ، هل ، فلفل صورتی ، برگ بنفشه با مقدار کمی پرتقال، رز ، یاس، گل مریم ، ارکیده ، شکوفه هلو است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز اوستارا

  عطر اوستارا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Ostara ترکیبی از ترنج ، ترکیبات سبز ، نعناع ، آلدهید ، نارنگی، فلفل صورتی ، برگ بنفشه ، سرو کوهی ، شکوفه انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی گل یلانگ ، نرگس ، گل پنجه مریم ، گل ویستریا، سنبل آبی ، زالزالک، موم است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز پایتانی

  عطر پایتانی عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Paithani ترکیبی از هل ، جوز ، فلفل با مقدار کمی رز ، شیر ، چای میت است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز پیونوِ

  عطر پیونوِ عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Peoneve ترکیبی از برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز حلفتی

  ادو پرفیوم حلفتی عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Halfeti ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، هل ، گیاه درمنه، سرو ، زعفران با مقدار کمی رز ، یاس، جوز است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز د آنجنیو کازین فلورا

  عطر د آنجنیو کازین فلورا عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Ingénue Cousin Flora ترکیبی از مرکبات با مقدار کمی مشک است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  PENHALIGON'S - The Bewitching Yasmine
  پنهالیگونز د بویچینگ یاسمین

  عطر د بویچینگ یاسمین عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Bewitching Yasmine ترکیبی از هل ، قهوه با مقدار کمی هل ، درخت نراد است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز د روسلس کانتس دوروتی

  عطر د روسلس کانتس دوروتی عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Ruthless Countess Dorothea ترکیبی از ترنج ، دارچین ، زنجبیل با مقدار کمی سالویا اسکلاریا، چای میت، موم است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز د روِنج آف لیدی بلانچ

  عطر د روِنج آف لیدی بلانچ عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Revenge Of Lady Blanche ترکیبی از زنبق ، سنبل ، نرگس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز د کاوتد داچس رز

  عطر د کاوتد داچس رز عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. The Coveted Duchess Rose ترکیبی از نارنگی ماندارین، مشک ، رز ، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز عود د نیل

  عطر عود د نیل عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Oud de Nil ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز کلاندستین کلارا 2016

  عطر کلاندستین کلارا 2016 عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Clandestine Clara 2016 ترکیبی از کهربا، نعناع هندی ، دارچین با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پنهالیگونز نینواه

  عطر نینواه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند penhaligons می باشد. Ninevah ترکیبی از لوبان ، مشک ، وانیل ، دارچین ، تمشک ، پشمک ، سیب سرخ با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها