• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون بلو رویال پرینسس

  عطر بلو رویال پرینسس عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Bleu Royal Princesse ترکیبی از ترنج ، سیب ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی لاله مردابی، بنفشه ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون تندر رورنس

  عطر تندر رورنس عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Tendre Reverence ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه، هلو با مقدار کمی بنفشه ، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون دینستیک ادو پرفیوم

  عطر دینستیک ادو پرفیوم عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Dynastie EDP ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فریزیا با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، آناناس ، زردآلو است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون دینستیک مادمازل

  عطر دینستیک مادمازل عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Dynastie Mademoiselle ترکیبی از نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه، گلابی با مقدار کمی لاله مردابی، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون دینستیک ومپ

  عطر دینستیک ومپ عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Dynastie Vamp ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون رژ رویال الیت

  عطر رژ رویال الیت عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Rouge Royal Elite ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، توت فرنگی ، تمشک با مقدار کمی رز ، یاس، گل یلانگ است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون رویال مارینا اینتنس

  عطر رویال مارینا اینتنس عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Royal Marina Intense ترکیبی از گل آماریلیس با مقدار کمی دانه تونکا ، زنبق ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون رویال مارینا ترکویز

  عطر رویال مارینا ترکویز عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Royal Marina Turquoise ترکیبی از سیب ، ترکیبات سبز ، میوه‌جات، هلو با مقدار کمی یاس، گل برف ، مگنولیا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون رویال مارینا دیاموند

  عطر رویال مارینا دیاموند عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Royal Marina Diamond ترکیبی از گریپ فروت با مقدار کمی دانه تونکا ، زنبق ، یاس است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون رویال مارینا روبیس

  عطر رویال مارینا روبیس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Royal Marina Rubis ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، گواوا با مقدار کمی رز ، گل ابریشم ، یاس، گل آفتاب پرست، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون سانشاین لیس

  عطر سانشاین لیس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Sunshine Lys ترکیبی از لیمو ترش، برگ بنفشه ، سنبل آبی با مقدار کمی یاس، گل برف ، توت فرنگی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون فلور د لیس

  عطر فلور د لیس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Fleur de Lys ترکیبی از لیمو ترش، سیب ، چوب خیزران با مقدار کمی رز ، یاس، سنبل ، گل سوسن است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون کریستال د اور

  عطر کریستال د اور عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Cristal d`Or ترکیبی از نارنگی ماندارین، تمشک با مقدار کمی یاس، گل مریم ، یاس تاهیتی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون کریستال رویال

  عطر کریستال رویال عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Cristal Royal ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه، گلابی با مقدار کمی بنفشه ، یاس، گل برف است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون کریستال رویال پشن

  عطر کریستال رویال پشن عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Cristal Royal Passion ترکیبی از ترنج ، گلابی با مقدار کمی بنفشه ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون کریستال رویال رز

  عطر کریستال رویال رز عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Cristal Royal Rose ترکیبی از لیمو ترش، رز ، گلابی با مقدار کمی فریزیا ، بنفشه ، هلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون گلدن دینستیک

  عطر گلدن دینستیک عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Golden Dynastie ترکیبی از پرتقال، سیب ، ترکیبات سبز با مقدار کمی رز ، بنفشه ، سنبل است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا دو بوربون له اور د مارینا

  عطر له اور د مارینا عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. L’Or de Marina ترکیبی از بنفشه با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف ، گل‌های سفید است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پرنسس مارینا مارینا بلو

  عطر پرنسس مارینا مارینا بلو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند princesse marina de bourbon می باشد. Marina Blue ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، خربزه ، گلابی با مقدار کمی لاله مردابی، فریزیا ، بنفشه ، گل برف است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها