• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری آگریجنتوم

  عطر آگریجنتوم عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Agrigentum ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، بادام با مقدار کمی بنفشه ، یاس، گل یلانگ است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری امپالهیا

  عطر امپالهیا عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Ampalhia ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، یوزو با مقدار کمی رز ، گل برف ، چای ، نیلوفر آبی ، سنبل آبی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری بونونیا

  عطر بونونیا عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Bononia ترکیبی از ترنج ، هل ، زنجبیل ، لامی با مقدار کمی لوبان ، اسطوخودوس ، گیاه ناگارموتا است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری جنوا

  عطر جنوا عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Genua ترکیبی از لیمو ترش، فلفل ، گل زیتون با مقدار کمی ریحان ، خس خس ، سدر ، صمغ درختچه مر است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری رومائه

  عطر رومائه عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Romae ترکیبی از نارنگی ماندارین، بنفشه ، فلفل ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، گل صدتومانی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری فلورنتیا

  عطر فلورنتیا عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Florentia ترکیبی از ترنج ، رز ، ادویه گل میخک با مقدار کمی سدر ، زنبق ، چرم ، بوته وحشی جاوی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری مدیولانوم

  عطر مدیولانوم عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Mediolanum ترکیبی از شکوفه پرتقال ، زعفران با مقدار کمی رز ، سدر ، چوب صندل سفید است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پالییری ونتیا

  عطر ونتیا عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند paglieri می باشد. Venetiae ترکیبی از آب دریا ، رز ، شمعدانی ، دارچین با مقدار کمی فریزیا ، عود، زعفران است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها