• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  پارلی پرفیوم آرامیس فلورال

  عطر آرامیس فلورال عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Aramise Floral ترکیبی از آناناس ، خربزه ، میوه های استوایی با مقدار کمی رز ، بنفشه ، گل پنجه مریم است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم آیم سوییت بانی (بونی)

  عطر آیم سوییت بانی (بونی) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. I’m Sweet Bonny ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، سیب سرخ با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم آیم سوییت پرتی

  عطر آیم سوییت پرتی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. I’m Sweet Pretty ترکیبی از انگور فرنگی سرخ، سیب سرخ با مقدار کمی فریزیا ، یاس است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم آیم سوییت س–ی

  عطر آیم سوییت س–ی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. I’m Sweet S–y ترکیبی از گیلاس ، شیرینی فرانسوی با مقدار کمی رز ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم آیم سوییت کیس

  عطر آیم سوییت کیس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. I’m Sweet Kiss ترکیبی از ترنج ، پرتقال، نارنگی، توت فرنگی ، تمشک ، گلابی ، ترکیب کالون با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، گل تاتوره است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم بریلیانت لیدی

  عطر بریلیانت لیدی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Brilliant Lady ترکیبی از فلفل صورتی ، ریواس ، کیوی با مقدار کمی یاس، گل پنجه مریم ، هندوانه است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم رابی لیدی

  عطر رابی لیدی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Ruby Lady ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، توت فرنگی ، مرکبات ، سیب سرخ با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، گل نخود است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم روزا (رز)

  عطر روزا (رز) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Роза (Rose) ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، مگنولیا ، هلو ، خربزه ، گلابی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، بنفشه ، یاس، گل برف ، گل مریم ، ارکیده ، آلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم سکرت گاردن این بلوم

  عطر سکرت گاردن این بلوم عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Secret Garden in Bloom ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، گریپ فروت با مقدار کمی گاردنیای یاسمنی، شکوفه سیب است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم سیرین (لایلاک – لیلاک)

  عطر سیرین (لایلاک – لیلاک) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Сирень (Lilac) ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم سیلور لیدی

  عطر سیلور لیدی عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Silver Lady ترکیبی از سرخالو، انگور فرنگی سیاه، گلابی با مقدار کمی فریزیا ، سنبل ، کرانبری است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم فیا اسلاستونا ( فیری آف اسلیستن)

  عطر فیا اسلاستونا ( فیری آف اسلیستن) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Фея Сластена (Fairy of Slasten) ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم فیا سیتوچک ( فیری فلاور)

  عطر فیا سیتوچک ( فیری فلاور) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Фея Цветочек (Fairy Flower) ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم فیا شوکولادنیتسا (فیری چاکلت گرل)

  عطر فیا شوکولادنیتسا (فیری چاکلت گرل) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Фея Шоколадница (Fairy Chocolate Girl) ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم فیا یاگودکا (فیری برری)

  عطر فیا یاگودکا (فیری برری) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Фея Ягодка (Fairy Berry) ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم کولوکولچیک (بلوبل)

  عطر کولوکولچیک (بلوبل) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Колокольчик (Bluebell) ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، گل پنجه مریم با مقدار کمی رز ، نعناع ، بنفشه ، بادیان رومی، ترخون است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گلدن لیدی

  عطر گلدن لیدی عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Golden Lady ترکیبی از ترنج با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل‌های سفید است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو چری

  عطر گو گو چری عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Cherry ترکیبی از نارنگی ماندارین، تمشک ، گیلاس با مقدار کمی وانیل ، گاردنیای یاسمنی، ارکیده ، پف نبات است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو ری

  عطر گو گو ری عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Ray ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش با مقدار کمی رز ، شلیل ، شکوفه سیب است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو س–ی

  عطر گو گو س–ی عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go S–Y ترکیبی از سیب ، هندوانه ، گواوا با مقدار کمی نارگیل ، آناناس است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو شیک

  عطر گو گو شیک عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Shake ترکیبی از ترنج با مقدار کمی گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، گل سوسن است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو گلینت

  عطر گو گو گلینت عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Glint ترکیبی از سرخالو، به ، کیوی با مقدار کمی یاس، ارکیده ، شکلات سفید، کیک فنجانی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو نئون (نیون)

  عطر گو گو نئون (نیون) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Neon ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، شکوفه گریپ فروت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  پارلی پرفیوم گو گو ووگ (وگ)

  عطر گو گو ووگ (وگ) عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند parli parfum می باشد. Go Go Vogue ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها