• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز توبرز ایمپریال

  عطر بی دی کی پارفومز توبرز ایمپریال عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Tubereuse Imperiale ترکیبی از شمعدانی با مقدار کمی زنبق ، یاس، گل یلانگ ، گل مریم است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز سل د آرجنت

  عطر بی دی کی پارفومز سل د آرجنت عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Sel d’Argent ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، نمک با مقدار کمی صمغ گالبانیوم، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز سیتروس ریویرا

  عطر بی دی کی پارفومز سیتروس ریویرا عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Citrus Riviera ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، بهار نارنج، انجیر با مقدار کمی ترکیبات سبز ، یاس، شکوفه پرتقال ، توت فرنگی ، آب ، گل جاوید، اوکالیپتوس است که با رایحه های معطر آبزی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز عود ابراماد

  عطر بی دی کی پارفومز عود ابراماد عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Oud Abramad ترکیبی از زنجبیل ، زعفران با مقدار کمی رز است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز گریس چارنل

  عطر بی دی کی پارفومز گریس چارنل عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Gris Charnel ترکیبی از هل ، انجیر ، چای با مقدار کمی خس خس ، زنبق است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز نویت دی سبل

  عطر بی دی کی پارفومز نویت دی سبل عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Nuit De Sable ترکیبی از چوب صندل سفید ، هل ، جوز با مقدار کمی رز ، ماسه دریا است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پارفومز وود جاسمین

  عطر بی دی کی پارفومز وود جاسمین عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Wood Jasmin ترکیبی از آلو ، گلابی با مقدار کمی رز ، یاس، گیاه درمنه است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پاریس تاباک رز

  عطر بی دی کی پاریس تاباک رز عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Tabac Rose ترکیبی از لیمو ترش، فلفل صورتی ، آلو با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، شکلات ، لابدانیوم، دارچین ، تنباکو است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بی دی کی پاریس فرنچ بوکت

  عطر بی دی کی پاریس فرنچ بوکت عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. French Bouquet ترکیبی از ترنج ، آلدهید ، گشنیز با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پارفومز بی دی کی پاریس رژ (روژ) اسموکینگ

  عطر رژ (روژ) اسموکینگ عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Rouge Smoking ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، گیلاس با مقدار کمی وانیل ، شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  پارفومز بی دی کی پاریس کرم دی کویر (کوئیر)

  عطر کرم دی کویر (کوئیر) عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند bdk parfums می باشد. Crème de Cuir ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، آناناس با مقدار کمی چوب صندل سفید ، فلفل ، فلفل صورتی ، جیر است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها