• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • جیوانچی جنتلمن کولون (جنتلمن کلون) 4,491,000 تومان

  عطر جیوانچی جنتلمن کولون (جنتلمن کلون) عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentleman Cologne ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، برگ درخت نارنج با مقدار کمی خس خس ، زنبق ، رزماری است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیوانچی زریوس 1,729,000 تومان

  ادو تویلت جیوانچی زریوس عطری معتدل با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Xeryus ترکیبی از ریحان ، سالویا اسکلاریا با مقدار کمی است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی پلی اینتنس مردانه 3,679,000 تومان

  ادو تویلت پلی اینتنس مردانه عطری گرم با رایحه ی شیرین، تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play Intense For Him ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، نارنج با مقدار کمی شکوفه تنباکو ، فلفل ، قهوه است که با رایحه های شرقی فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی پی 2,797,000 تومان

  ادو تویلت پی عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy pi ترکیبی از نارنگی ماندارین، نعناع ، ریحان ، رزماری با مقدار کمی بهار نارنج، شمعدانی ، گل برف ، بادیان ختایی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی جنتلمن 2,436,000 تومان

  ادو تویلت جنتلمن عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy Gentleman ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، رز ، دارچین ، ترخون ، عسل با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر ، ریشه زنبق، یاس است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی جنتلمن 2017 3,000,000 تومان

  ادو تویلت جنتلمن 2017 عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentleman 2017 ترکیبی از هل ، آناناس ، گلابی با مقدار کمی اسطوخودوس ، زنبق ، شمعدانی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  مكان گيرنده
  جیونچی جنتلمن آنلی (جیوانچی اونلی آبی) 3,021,000 تومان

  ادو تویلت جنتلمن آنلی (جیوانچی اونلی آبی) عطری معتدل با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentlemen Only ترکیبی از نارنگی ماندارین، جوز ، فلفل صورتی ، چوب درخت قان با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، سدر است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی جنتلمن آنلی کژوال شیک (جیوانچی اونلی کژول شیک) 3,204,000 تومان

  ادو تویلت جنتلمن آنلی کژوال شیک (جیوانچی اونلی کژول شیک) عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentlemen Only Casual Chic ترکیبی از شمعدانی ، هل ، جوز ، زنجبیل ، سرو کوهی با مقدار کمی اسطوخودوس ، نعناع ، سدر ، چوب درخت قان است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم بویسی 3,505,000 تومان

  ادو پرفیوم جنتلمن ادو پرفیوم بویسی عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentleman Eau de Parfum Boisée ترکیبی از شمعدانی ، گشنیز ، فلفل با مقدار کمی سدر ، زنبق ، کاکائو است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی زریوس روژ (قرمز) 3,292,000 تومان

  ادو تویلت زریوس روژ (قرمز) عطری گرم با رایحه ی شیرین، تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Xeryus Rouge ترکیبی از پرتقال، ترخون ، کاکتوس با مقدار کمی سدر ، شمعدانی ، فلفل قرمز شیرین است که با رایحه های شرقی فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جیونچی اینتنس الترامارین بلو انرژی

  عطر اینتنس الترامارین بلو انرژی عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Insense Ultramarine Blue Energy ترکیبی از لیمو ترش سبز، آناناس ، هندوانه با مقدار کمی نعناع ، شمعدانی ، هل است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی اینسنس

  عطر اینسنس عطری خنک با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy Insense ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس ، ریحان ، آلدهید ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی زنبق ، گل برف ، مگنولیا است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی بلو لیبل

  ادو تویلت بلو لیبل عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Blue Label ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت با مقدار کمی اسطوخودوس ، هل ، فلفل است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پلی اسپرت (جیوانچی اسپرت)

  ادو تویلت پلی اسپرت (جیوانچی اسپرت) عطری خنک با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play Sport ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نعناع ، زنجبیل با مقدار کمی فلفل ، آمیریس است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پلی این د سیتی فور هیم

  عطر پلی این د سیتی فور هیم عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play in the City for Him ترکیبی از مرکبات ، شیرین بیان با مقدار کمی زنبق ، آمیریس است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پلی مردانه

  ادو تویلت پلی مردانه عطری خنک با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play for Him ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، نارنج با مقدار کمی شکوفه تنباکو ، فلفل ، قهوه ، آمیریس است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پور هوم اد ونتور سنسشنز

  عطر پور هوم اد ونتور سنسشنز عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy Pour Homme Adventure Sensations ترکیبی از ترنج ، نعناع هندی ، اسطوخودوس ، فلفل قرمز شیرین ، صمغ گیاهی با مقدار کمی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پور هوم سیلور ادیشن

  عطر پور هوم سیلور ادیشن عطری معتدل با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy pour Homme Silver Edition ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، لامی با مقدار کمی برگ بنفشه ، درخت سرخ چوب است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پورهوم

  ادو تویلت پورهوم عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Givenchy Pour Homme ترکیبی از نارنگی ماندارین، بنفشه ، گریپ فروت ، گشنیز با مقدار کمی اسطوخودوس ، خس خس است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پی اکسترم

  عطر پی اکسترم عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Pi Extreme ترکیبی از لوبان ، چرم ، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پی ایر

  عطر پی ایر عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Pi Air ترکیبی از بهار نارنج، زنجبیل با مقدار کمی اسطوخودوس ، رزماری ، گل‌های معطر است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی پی نئو 2010

  ادو تویلت پی نئو 2010 عطری خنک با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Pi Neo 2010 ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی جنتلمن آنلی ابسولوت

  ادو پرفیوم جنتلمن آنلی ابسولوت عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentlemen Only Absolute ترکیبی از ترنج با مقدار کمی دارچین ، جوز ، زعفران است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی جنتلمن آنلی اینتنس (جیوانچی اونلی اینتنس)

  ادو تویلت جنتلمن آنلی اینتنس (جیوانچی اونلی اینتنس) عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gentlemen Only Intense ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل ، چوب درخت قان با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر ، چرم است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها