• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  جیوانچی پچولی دی مینویت

  عطر جیوانچی پچولی دی مینویت عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Patchouli de Minuit ترکیبی از زعفران ، صمغ کندر با مقدار کمی اسطوخودوس است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیوانچی میرح کارمین (جیونچی میره کارمین)

  عطر میره کارمین) عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Myrrhe Carmin ترکیبی از ترنج ، زنجبیل با مقدار کمی رز ، صمغ درختچه مر است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی آمبر تایگر

  عطر آمبر تایگر عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ambre Tigre ترکیبی از لوبان ، کهربا، وانیل با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی ادو جیونچی 2018

  عطر ادو جیونچی 2018 عطری خنک با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Eau de Givenchy 2018 ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، برگ درخت نارنج با مقدار کمی بهار نارنج، ترکیبات سبز ، شکوفه پرتقال ، بادام ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی اکورد پارتیکولیر

  عطر اکورد پارتیکولیر عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Accord Particulier ترکیبی از رز ، نعناع هندی ، خس خس ، آمبروکسان با مقدار کمی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی انفلمی

  عطر انفلمی عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Enflammé ترکیبی از وانیل ، تنباکو ، قهوه با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی انکنس دیوین (انسنس دیوین)

  عطر انکنس دیوین (انسنس دیوین) عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Encens Divin ترکیبی از زنجبیل ، فلفل ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، سدر ، لابدانیوم، روایح دودی، گیاه ناگارموتا است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی اویسیو ریر (وازو ریر)

  عطر اویسیو ریر (وازو ریر) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Oiseau Rare ترکیبی از فلفل ، میخک زینتی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی ایریس هارمونیک

  عطر ایریس هارمونیک عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Iris Harmonique ترکیبی از بهار نارنج، گل یلانگ ، سنبل ختایی ، گل جاوید با مقدار کمی دانه تونکا ، کهربا، زنبق ، چرم ، نارگیل است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی ایمورتل ترایبال

  عطر ایمورتل ترایبال عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Immortelle Tribal ترکیبی از برگ انجیر با مقدار کمی گل جاوید است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی ایندومپتی

  عطر ایندومپتی عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Indompté ترکیبی از نارنگی ماندارین، چرم ، عود با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی بویس مارشال

  عطر بویس مارشال عطری معتدل با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Bois Martial ترکیبی از سدر ، نارگیل ، آناناس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی پیور دی رین

  عطر پیور دی رین عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Peur de Rien ترکیبی از پرتقال، نرگس با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی ترابل فت

  عطر ترابل فت عطری با رایحه ی خنک و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Trouble-Fête ترکیبی از انجیر ، کنجد ، برگ انجیر ، صمغ کندر با مقدار کمی است که با رایحه های معطر میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی چایپر کرس

  عطر چایپر کرس عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Chypre Caresse ترکیبی از لیمو ترش، نعناع هندی ، یاس، سنبل ختایی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی دسینولت

  عطر دسینولت عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dèsinvolte ترکیبی از خس خس ، گل مریم با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی سنس آرتیفیس

  عطر سنس آرتیفیس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Sans Artifice ترکیبی از زنجبیل ، چای با مقدار کمی است که با رایحه های معطر ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی سنس مرسی

  عطر سنس مرسی عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Sans Merci ترکیبی از خس خس با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی عود فلامبویت

  عطر عود فلامبویت عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Oud Flamboyant ترکیبی از چرم ، لابدانیوم، عود با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی کویر بلانک (کوئیر بلنک)

  عطر کویر بلانک (کوئیر بلنک) عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Cuir Blanc ترکیبی از مشک ، چرم ، فلفل با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیونچی گارسون مانکی

  عطر گارسون مانکی عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Garçon Manqué ترکیبی از چرم ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی گایاک میستیک (جایاک میستیک)

  عطر گایاک میستیک (جایاک میستیک) عطری گرم با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Gaiac Mystique ترکیبی از زنبق با مقدار کمی چوب گایاک است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی نرولی اوریجینال

  عطر نرولی اوریجینال عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Neroli Originel ترکیبی از مشک ، بهار نارنج، وانیل ، زنبق با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی یلانگ اوسترل

  عطر یلانگ اوسترل عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ylang Austral ترکیبی از چوب صندل سفید ، گل یلانگ با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها