• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه 3,534,000 تومان

  ادو پرفیوم ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Very Irresistible Eau de Parfum ترکیبی از سیب ، بادیان ختایی ، گلابی با مقدار کمی رز ، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیوانچی اماریج 3,021,000 تومان

  ادو تویلت جیوانچی اماریج عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Amarige ترکیبی از نارنگی ماندارین، اقاقیای برزیلی ، بهار نارنج، بنفشه ، شکوفه پرتقال ، آلو ، هلو با مقدار کمی رز ، گل ابریشم ، میخک صدپر ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، گل مریم ، انگور فرنگی سیاه، ارکیده ، دانه‌های قرمز ، برگ و جوانه انگور فرنگی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) 4,269,000 تومان

  ادو پرفیوم جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Interdit (2018) ترکیبی از یاس، شکوفه پرتقال با مقدار کمی گل مریم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) 4,647,000 تومان

  ادو پرفیوم آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ange Ou Demon (Etrange) EDP ترکیبی از نارنگی ماندارین، آویشن ، زعفران با مقدار کمی گل یلانگ ، ارکیده ، گل سوسن است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت 5,452,000 تومان

  پرفیوم آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite ترکیبی از نارنگی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) 4,503,000 تومان

  ادو پرفیوم آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret ترکیبی از لیمو ترش، چای ، کرانبری با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، نیلوفر آبی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر) 10,523,000 تومان

  ادو پرفیوم آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر) عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Ange ou Demon (Etrange) Le Secret Elixir ترکیبی از لیمو ترش، بهار نارنج، چای با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، پلومریا است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی ایرسیستیبل جیوانچی ادو تویلت 705,000 تومان

  ادو تویلت ایرسیستیبل جیوانچی ادو تویلت عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Irrésistible Givenchy Eau de Toilette ترکیبی از رز ، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، زنبق است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی ایرسیستیبل لایو ادو تویلت 3,457,000 تومان

  ادو تویلت ایرسیستیبل لایو ادو تویلت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Live Irresistible EDT ترکیبی از لیمو ترش، گریپ فروت ، آناناس ، تمشک ، گلابی با مقدار کمی رز ، ترکیبات سبز ، گل برف ، فلفل ، هلو ، دانه‌های قرمز است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی پلی اینتنس زنانه 5,178,000 تومان

  ادو پرفیوم پلی اینتنس زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play Intense for Her ترکیبی از شکوفه پرتقال ، فلفل صورتی ، هلو با مقدار کمی ارکیده ، مگنولیا ، یاس تاهیتی، آمیریس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی پلی زنانه 5,335,000 تومان

  ادو پرفیوم پلی زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Play For Her ترکیبی از ترنج ، شکوفه پرتقال ، گل نخود ، فلفل صورتی ، هلو با مقدار کمی ارکیده ، مگنولیا ، یاس تاهیتی، آمیریس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی داهلیا دیوین 4,018,000 تومان

  عطر داهلیا دیوین عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dahlia Divin ترکیبی از هلو ، پرتقال خونی با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی داهلیا دیوین له نکتار پارفیوم 3,900,000 تومان

  عطر داهلیا دیوین له نکتار پارفیوم عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dahlia Divin Le Nectar de Parfum ترکیبی از گل ابریشم با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی داهلیا نویر 644,000 تومان

  ادو پرفیوم داهلیا نویر عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dahlia Noir ترکیبی از نارنگی ماندارین، گل ابریشم ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، زنبق است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی داهلیا نویر لئو 3,760,000 تومان

  ادو تویلت داهلیا نویر لئو عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dahlia Noir L’Eau ترکیبی از بهار نارنج، مرکبات با مقدار کمی رز است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی له آنجئو نویر 4,647,000 تومان

  ادو پرفیوم له آنجئو نویر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Ange Noir ترکیبی از ترنج ، بادام ، فلفل صورتی با مقدار کمی زنبق ، کنجد است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم اینتنس 4,575,000 تومان

  ادو پرفیوم له اینتردیت ادو پرفیوم اینتنس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Interdit Eau de Parfum Intense ترکیبی از فلفل با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل مریم ، کنجد است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی له اینتردیت ادو پرفیوم رژ 4,540,000 تومان

  عطر له اینتردیت ادو پرفیوم رژ عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Interdit Eau de Parfum Rouge ترکیبی از زنجبیل ، پرتقال خونی با مقدار کمی یاس، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیونچی هات کوتور ادو پرفیوم 2,960,000 تومان

  ادو پرفیوم هات کوتور ادو پرفیوم عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Hot Couture EDP ترکیبی از ترنج ، پرتقال، تمشک با مقدار کمی خس خس ، فلفل ، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیونچی هات کوتور ادو تویلت 4,266,000 تومان

  ادو تویلت هات کوتور ادو تویلت عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Hot Couture EDT ترکیبی از ترنج ، پرتقال، تمشک با مقدار کمی خس خس ، فلفل ، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جیوانچی او د جیوانچی رز

  عطر جیوانچی او د جیوانچی رز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Eau de Givenchy Rosée ترکیبی از نارنگی ماندارین، گل اوسمانتوس با مقدار کمی رز ، یاس، سنبل آبی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیوانچی داهلیا دیوین له نکتار کالکتور ادیشن

  عطر جیوانچی داهلیا دیوین له نکتار کالکتور ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Dahlia Divin Le Nectar Collector Edition ترکیبی از گل ابریشم با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی (جیوانچی) له اینتردیت ادیشن کوتور (ال اینتردیت ادیشن کوتور)

  عطر (جیوانچی) له اینتردیت ادیشن کوتور (ال اینتردیت ادیشن کوتور) عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. L’Interdit Edition Couture ترکیبی از ترنج ، گلابی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیونچی آماریج ماریج (جیوانچی امریج مریج)

  عطر آماریج ماریج (جیوانچی امریج مریج) عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند givenchy می باشد. Amarige Mariage ترکیبی از ترنج ، نارنج با مقدار کمی یاس، دارچین ، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها