• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  جورجیو آرمانی آرمانی پرایو رز د عربی لیمیتد ادیشن 2018

  جورجیو آرمانی آرمانی پرایو رز د عربی لیمیتد ادیشن 2018 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Privé Rose d’Arabie Limited Edition 2018 ترکیبی از کهربا، رز ، نعناع هندی ، روایح چوبی، عود، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی آرمانی پرایو لاک

  جورجیو آرمانی آرمانی پرایو لاک عطری با رایحه ی تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Laque ترکیبی از آلدهید با مقدار کمی رز ، گل‌های سفید است که با رایحه های گلی آلدهیدی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی آرمانی سایپرس پانتلریا

  جورجیو آرمانی آرمانی سایپرس پانتلریا عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Cyprès Pantelleria ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بهار نارنج، بالنگ با مقدار کمی سرو ، سالویا اسکلاریا، آب است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی اورنجری ونیز

  جورجیو آرمانی اورنجری ونیز عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Orangerie Venise ترکیبی از ترنج ، مرکبات ، نارنج با مقدار کمی بهار نارنج است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی ایکات بلو

  جورجیو آرمانی ایکات بلو عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Ikat Blue ترکیبی از مشک ، وانیل ، زنبق ، روایح دودی، ادویه جات معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی ایکات رژ

  جورجیو آرمانی ایکات رژ عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Ikat rouge (red) ترکیبی از ترنج ، کهربا، روایح دودی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی پرایو بویس دی انسنس

  جورجیو آرمانی پرایو بویس دی انسنس عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Bois d’Encens ترکیبی از خس خس ، سدر ، لابدانیوم، ادویه جات معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی پرایو کویر زرزورا

  جورجیو آرمانی پرایو کویر زرزورا عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Cuir Zerzura ترکیبی از نارنگی ماندارین، لامی ، برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، زنبق است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی پرایو مر امپریال

  جورجیو آرمانی پرایو مر امپریال عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Myrrhe Impériale ترکیبی از لوبان ، کهربا، وانیل ، صمغ درختچه مر، فلفل صورتی ، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی د یولانگ

  جورجیو آرمانی د یولانگ عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Thé Yulong ترکیبی از نارنگی ماندارین، برگ درخت نارنج، هل با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، چای است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی سیبل نویت

  جورجیو آرمانی سیبل نویت عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sable Nuit ترکیبی از فلفل صورتی ، صمغ کندر با مقدار کمی لوبان ، نعناع هندی ، سدر ، لابدانیوم است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی گاردنیا آنتیگا (آنتیگوا)

  جورجیو آرمانی گاردنیا آنتیگا (آنتیگوا) عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Gardénia Antigua ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، نارنج با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی ماسک شامال

  جورجیو آرمانی ماسک شامال عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Musc Shamal ترکیبی از آلدهید ، مرکبات با مقدار کمی مشک ، رز ، یاس است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت آمبر اورینت

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت آمبر اورینت عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Ambre Orient ترکیبی از کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، آویشن ، لابدانیوم، دارچین ، فلفل صورتی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت بلو تورکویز

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت بلو تورکویز عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Bleu Turquoise ترکیبی از فلفل ، روایح دودی، نمک با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، گیاه ناگارموتا است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت بلو لازولیا

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت بلو لازولیا عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Bleu Lazuli ترکیبی از ترنج ، هل ، چای میت با مقدار کمی یاس، آلو ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت رز د عربی

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت رز د عربی عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Rose d’Arabie ترکیبی از وانیل ، رز ، نعناع هندی ، عود با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت رز د عربی لیمیتد ادیشن سواروسکی

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت رز د عربی لیمیتد ادیشن سواروسکی عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Rose d`Arabie Limited Edition Swarovski ترکیبی از وانیل ، رز ، نعناع هندی ، عود با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت عود رویال

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت عود رویال عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Oud Royal ترکیبی از کهربا، رز ، چوب صندل سفید ، روایح دودی، عود، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت فیگیر ایدن

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت فیگیر ایدن عطری خنک با رایحه ی خنک و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Figuier Eden ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی با مقدار کمی انجیر ، چای ، علف است که با رایحه های معطر میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت نیو یورک

  جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت نیو یورک عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive New York ترکیبی از بهار نارنج، آلدهید ، فلفل با مقدار کمی زنبق ، گل صدتومانی، گل ختی ، چای است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی پرایو آمبر اکسنتریکو

  جیور جیو آرمانی پرایو آمبر اکسنتریکو عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Ambre Eccentrico ترکیبی از دانه تونکا ، کهربا، نعناع هندی ، دارچین ، خشکبار ، آلو قطره طلا با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی پرایو انسنس ساتین

  جیور جیو آرمانی پرایو انسنس ساتین عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Encens Satin ترکیبی از کهربا، روایح چوبی، روایح دودی، ادویه جات معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیور جیو آرمانی پرایو ایریس سلدان

  جیور جیو آرمانی پرایو ایریس سلدان عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Prive Iris Celadon ترکیبی از ترنج ، زنبق ، هل ، آلدهید با مقدار کمی زنبق ، شکلات ، چای میت است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها