• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • جیور جیو آرمانی کد کاشمر 4,225,000 تومان

  ادو پرفیوم جیور جیو آرمانی کد کاشمر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Code Cashmere ترکیبی از یاس، شکوفه پرتقال با مقدار کمی زنبق ، گل آفتاب پرست، بادام است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی اس آی پشن 3,965,000 تومان

  ادو پرفیوم اس آی پشن عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Si Passione ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی رز ، گل آفتاب پرست، گلابی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی اس آی له پارفوم 2016 3,776,000 تومان

  اس آی له پارفوم 2016 عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Si Le Parfum 2016 ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی یاس، روایح دودی، گل اوسمانتوس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیورجیو آرمانی اکوا دی جیو اسنزا 12,401,000 تومان

  ادو پرفیوم اکوا دی جیو اسنزا عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Acqua di Gioia Essenza ترکیبی از لیمو ترش، نعناع ، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو 4,696,000 تومان

  ادو پرفیوم امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Emporio Armani Because It’s You ترکیبی از لیمو ترش، بهار نارنج، تمشک با مقدار کمی رز است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی دیاموند زنانه 4,880,000 تومان

  ادو تویلت امپریو آرمانی دیاموند زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Emporio Armani Diamonds for Women ترکیبی از سرخالو، تمشک با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، فریزیا ، سدر ، گل برف است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی ایر دی جیویا 3,631,000 تومان

  ادو پرفیوم ایر دی جیویا عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Air di Gioia ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، نمک با مقدار کمی گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی سان دی جیویا 3,341,000 تومان

  ادو پرفیوم سان دی جیویا عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sun di Gioia ترکیبی از ترنج ، فریزیا با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، پلومریا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  مكان گيرنده
  جیورجیو آرمانی کد آلتیمیت زنانه (اولتیمیت) 3,351,000 تومان

  ادو پرفیوم کد آلتیمیت زنانه (اولتیمیت) عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Code Ultimate for Women ترکیبی از زنجبیل ، نارنج، گلابی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، قهوه است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جیورجیو آرمانی کد زنانه ادو پرفیوم 4,178,000 تومان

  ادو پرفیوم کد زنانه ادو پرفیوم عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Code for Women EDP ترکیبی از پرتقال، یاس، نارنج با مقدار کمی یاس، زنجبیل ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی آرمانی کد ابسولو فم زنانه

  جورجیو آرمانی آرمانی کد ابسولو فم زنانه عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Armani Code Absolu Femme ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، زنجبیل با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی (سی) پشن اینتنس

  جورجیو آرمانی اس آی (سی) پشن اینتنس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sì Passione Intense ترکیبی از انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی اینتنس (جیورجیو ارمانی سی اینتنس)

  ادو پرفیوم جورجیو آرمانی اس آی اینتنس (جیورجیو ارمانی سی اینتنس) عطری گرم با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Giorgio Armani Si Intense ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فریزیا ، انگور فرنگی سیاه، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی بهار نارنج، رز ، گیاه درمنه، گل اوسمانتوس است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی اینتنس نایت لایت

  جورجیو آرمانی اس آی اینتنس نایت لایت عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Si Intense Night Light ترکیبی از نارنگی ماندارین، فریزیا ، انگور فرنگی سیاه، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی بهار نارنج، رز ، گیاه درمنه، گل اوسمانتوس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی پشن رد مایسترو

  جورجیو آرمانی اس آی پشن رد مایسترو عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sì Passione Red Maestro ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس، روایح خورشیدی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی اس آی پشن لیمیتد ادیشن

  جورجیو آرمانی اس آی پشن لیمیتد ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sì Passione Limited Edition ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی رز ، یاس، گل آفتاب پرست، آناناس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی پشن لیمیتد ادیشن 2019

  جورجیو آرمانی اس آی پشن لیمیتد ادیشن 2019 عطری با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sì Passione Limited Edition 2019 ترکیبی از برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، فریزیا است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی فیوری (سی فیوری)

  ادو پرفیوم جورجیو آرمانی اس آی فیوری (سی فیوری) عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Sì Fiori ترکیبی از نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی بهار نارنج، رز ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی ناکر ادیشن

  جورجیو آرمانی اس آی ناکر ادیشن عطری با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Si Nacre Edition ترکیبی از انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، فریزیا است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی اس آی ناکر ادیشن 2019

  جورجیو آرمانی اس آی ناکر ادیشن 2019 عطری با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Si Nacre Edition 2019 ترکیبی از میوه‌جات، انگور فرنگی سیاه، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، فریزیا است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی امپریو آرمانی این لاو ویت یو

  ادو پرفیوم جورجیو آرمانی امپریو آرمانی این لاو ویت یو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Emporio Armani In Love With You ترکیبی از انگور فرنگی سیاه، تمشک ، آلبالو با مقدار کمی رز ، یاس، خاراگوش است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی امپریو آرمانی شی 2020

  جورجیو آرمانی امپریو آرمانی شی 2020 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Emporio Armani She 2020 ترکیبی از مرکبات ، گلابی با مقدار کمی یاس، هل ، گل آفتاب پرست، سنبل ختایی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جورجیو آرمانی امپریو آرمانی لِی

  جورجیو آرمانی امپریو آرمانی لِی عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Emporio Armani Lei ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گل مریم ، لیمو ترش سبز، آناناس ، گلابی با مقدار کمی یاس، گل برف ، گل آفتاب پرست، پونه کوهی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جورجیو آرمانی اوشن دی جیوا

  جورجیو آرمانی اوشن دی جیوا عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند giorgio armani می باشد. Ocean di Gioia ترکیبی از مرکبات ، گلابی با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها