• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  جیمی چو زنانه ادو پرفیوم 2,373,000 تومان

  ادو پرفیوم زنانه ادو پرفیوم عطری معتدل با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo for Women EDP ترکیبی از نارنگی ماندارین، ترکیبات سبز ، گلابی با مقدار کمی ارکیده است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جیمی چو آی وانت چو

  عطر آی وانت چو عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. I Want Choo ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو آی وانت عود

  عطر آی وانت عود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. I Want Oud ترکیبی از عود با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو آیریس کراش

  عطر آیریس کراش عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Iris Crush ترکیبی از بهار نارنج، فریزیا ، زنبق با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو استارز

  عطر استارز عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Stars ترکیبی از پرتقال با مقدار کمی ارکیده ، تافی است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو استارز ادیشن 2015

  عطر استارز ادیشن 2015 عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Stars Edition 2015 ترکیبی از گلابی با مقدار کمی ارکیده است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو اگزوتیک 2014 ( اگزاتیک )

  عطر اگزوتیک 2014 ( اگزاتیک ) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Exotic 2014 ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی ارکیده ، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو اگزوتیک 2015 ( اگزاتیک )

  عطر اگزوتیک 2015 ( اگزاتیک ) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Exotic 2015 ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی ارکیده ، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو اگزوتیک 2016 ( اگزاتیک )

  عطر اگزوتیک 2016 ( اگزاتیک ) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Exotic 2016 ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی ارکیده ، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو اگزوتیک(اگزاتیک) 2013

  عطر اگزوتیک(اگزاتیک) 2013 عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Exotic 2013 ترکیبی از گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی ارکیده ، گل‌های معطر، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو امبر کیس

  عطر امبر کیس عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Amber Kiss ترکیبی از کهربا، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو ایلیسیت

  عطر ایلیسیت عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Illicit ترکیبی از زنجبیل ، نارنج با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو ایلیسیت اسپشیال ادیشن

  عطر ایلیسیت اسپشیال ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Illicit Special Edition ترکیبی از میوه‌جات با مقدار کمی پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو ایلیسیت فلاور

  عطر ایلیسیت فلاور عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Illicit Flower ترکیبی از نارنگی ماندارین، زردآلو با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه گریپ فروت است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو بلوسوم

  عطر بلوسوم عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Blossom ترکیبی از مرکبات ، دانه‌های قرمز ، تمشک با مقدار کمی رز ، گل نخود است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو بلوسوم اسپشیال ادیشن

  عطر بلوسوم اسپشیال ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Blossom Special Edition ترکیبی از میوه‌جات با مقدار کمی پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو بلوسوم اسپشیال ادیشن

  عطر بلوسوم اسپشیال ادیشن عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Blossom Special Edition ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گلابی با مقدار کمی فریزیا ، گل برف ، گل بامیه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو پارفیوم

  عطر پارفیوم عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Parfum ترکیبی از پرتقال با مقدار کمی ارکیده است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو تمپتینگ رز

  عطر تمپتینگ رز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Tempting Rose ترکیبی از رز با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو جیمی چو فلورال

  عطر جیمی چو فلورال عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Floral ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو رادیانت توبرز (تیوب رز)

  عطر رادیانت توبرز (تیوب رز) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Radiant Tuberose ترکیبی از گل مریم ، گل‌های سفید با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو رز گلد ادیشن

  عطر رز گلد ادیشن عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Rose Gold Edition ترکیبی از ارکیده با مقدار کمی تافی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو زنانه ادو تویلت

  عطر زنانه ادو تویلت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo for women EDT ترکیبی از ترکیبات سبز ، زنجبیل ، گلابی با مقدار کمی ارکیده ، گل محمدی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جیمی چو فلش

  عطر فلش عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jimmy choo می باشد. Jimmy Choo Flash ترکیبی از نارنگی، توت فرنگی ، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس، گل مریم ، سنبل آبی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها