• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  جویسی کوتور کوتور 2,233,000 تومان

  ادو پرفیوم کوتور عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Couture Couture ترکیبی از نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی یاس، آلو ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی 2,121,000 تومان

  ادو پرفیوم ویوا لا جویسی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva la Juicy ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه های جنگلی با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی گلد کوتور 2,039,000 تومان

  ادو پرفیوم ویوا لا جویسی گلد کوتور عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva la Juicy Gold Couture ترکیبی از میوه های جنگلی با مقدار کمی یاس، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی نویر 2,412,000 تومان

  ادو پرفیوم ویوا لا جویسی نویر عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva La Juicy Noir ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه های جنگلی با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور اوه سو اورنج

  عطر اوه سو اورنج عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Oh So Orange ترکیبی از نارنگی ماندارین، دانه‌های قرمز ، پرتقال کامکوات با مقدار کمی پرتقال، خامه، روایح گلی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور اویی (اوی)

  عطر اویی (اوی) عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Juicy Couture Oui ترکیبی از چای ، گلابی ، هندوانه ، دانه‌ی آسای با مقدار کمی یاس، گل مریم ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور اویی (اوی) گلو

  عطر اویی (اوی) گلو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Juicy Couture Oui Glow ترکیبی از پرتقال، برگ و جوانه انگور فرنگی، تمشک با مقدار کمی یاس، فلفل صورتی ، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جویسی کوتور اویی اسپلش

  عطر اویی اسپلش عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Oui Splash ترکیبی از لیمو ترش، سیب ، آناناس ، سوربت با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور ای ام جویسی کوتور

  ادو پرفیوم ای ام جویسی کوتور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. I Am Juicy Couture ترکیبی از دارابی، تمشک ، میوه گل ساعت با مقدار کمی رز ، گاردنیای یاسمنی، گل آفتاب پرست، گل نخود است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور ای لاو جویسی کوتور

  عطر ای لاو جویسی کوتور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. I Love Juicy Couture ترکیبی از نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سرخ، سیب سرخ با مقدار کمی یاس، گل سوسن، گل اوسمانتوس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور بای بای بلوز

  عطر بای بای بلوز عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Bye Bye Blues ترکیبی از لیمو ترش، آب با مقدار کمی روایح گلی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور پرتی پرپل

  عطر پرتی پرپل عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Pretty in Purple ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، مگنولیا با مقدار کمی رز ، یاس، مگنولیا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور پیس لاو اند جویسی کوتور

  عطر پیس لاو اند جویسی کوتور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Peace, Love and Juicy Couture ترکیبی از لیمو ترش، سنبل ، دارچین چینی، سیب سرخ با مقدار کمی یاس، مگنولیا ، پیچ امین الدوله ، شکوفه لیمو ترش، گل کوکنار است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور راه راه رژ

  عطر راه راه رژ عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Rah Rah Rouge ترکیبی از نارنگی ماندارین، آلو ، آناناس با مقدار کمی یاس، گل برف ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور رویال رز

  عطر رویال رز عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Royal Rose ترکیبی از مشک ، گل آفتاب پرست، روایح دودی، گل محمدی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور زنانه

  ادو پرفیوم زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Juicy Couture for women ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، ترکیبات سبز ، سنبل ، هندوانه ، میوه گل ساعت ، گل جعفری با مقدار کمی گل مریم ، گل سوسن، میوه گل رز است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور گلیسنینگ آمبر

  عطر گلیسنینگ آمبر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Glistening Amber ترکیبی از تمشک ، پلومریا با مقدار کمی وانیل ، ریشه زنبق، روایح دودی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور لا لا مالیبو

  عطر لا لا مالیبو عطری خنک با رایحه ی ترش و شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Couture La La Malibu ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، رز ، انگور فرنگی سیاه، گواوا با مقدار کمی گل برف ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، پلومریا است که با رایحه های مرکباتی شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور لالا کوتور

  ادو پرفیوم لالا کوتور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Couture La La ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی گل برف ، شکوفه پرتقال ، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور مالیبو سورف

  عطر مالیبو سورف عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Malibu Surf ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، توت فرنگی ، هندوانه با مقدار کمی یاس، گل مریم ، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور مجستیک وودز

  عطر مجستیک وودز عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Majestic Woods ترکیبی از دانه تونکا ، کهربا، روایح چوبی، پرالین، آمبروکسان با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی اکسترایت د پارفوم

  عطر ویوا لا جویسی اکسترایت د پارفوم عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva la Juicy Extrait de Parfum ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه های جنگلی با مقدار کمی یاس، مگنولیا ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی بو دیشس

  عطر ویوا لا جویسی بو دیشس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva La Juicy Bowdacious ترکیبی از نارنگی ماندارین، عسل ، گلابی با مقدار کمی یاس، یاس تاهیتی، سوسن زنجبیلی سپید است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جویسی کوتور ویوا لا جویسی پور پارفیوم

  عطر ویوا لا جویسی پور پارفیوم عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند juicy couture می باشد. Viva La Juicy Pure Parfum ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه های جنگلی با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها