• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس اورینتال

  عطر اورینتال عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Oriental ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، هلو است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس پودر

  عطر پودر عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Poudre ترکیبی از بنفشه ، گل ابریشم ، بادام با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس ترا اینکوگنیتا

  عطر ترا اینکوگنیتا عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Terra Incognita ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، پاپیروس ، هلو با مقدار کمی خس خس ، یاس، گل صدتومانی، بادام است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس چایپر

  عطر چایپر عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Chypre ترکیبی از رز ، گل صدتومانی با مقدار کمی یاس، گل برف ، عسل است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس رز میلسیم

  عطر رز میلسیم عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Rose Millesimee ترکیبی از رز با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جوووی پاریس سانز آن موت

  عطر سانز آن موت عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Sans un Mot ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل صورتی با مقدار کمی وانیل ، رز ، بنفشه ، زنبق ، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس کواند

  عطر کواند عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Quand? ترکیبی از زنبق ، آلو ، برگ و جوانه انگور فرنگی، تمشک با مقدار کمی رز ، فریزیا ، بنفشه ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جوووی پاریس گاردز مای

  عطر گاردز مای عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Gardez Moi ترکیبی از آلدهید ، گشنیز ، فلفل ، گل پنجه مریم ، برگ گوجه فرنگی با مقدار کمی گل ابریشم ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، سنبل آبی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جوووی پاریس لیس اپانا

  عطر لیس اپانا عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Lys Epona ترکیبی از ترنج ، گل سوسن با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، نرگس ، گل سوسن، گندم ، یونجه خشک است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جوووی پاریس هسپیراید

  عطر هسپیراید عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Hesperide ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، بهار نارنج با مقدار کمی سدر ، بنفشه ، یاس است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جووی پاریس امبر پریمیر

  ادو پرفیوم جووی پاریس امبر پریمیر عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Ambre Premier ترکیبی از مرکبات ، ادویه جات معطر با مقدار کمی رز است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جووی پاریس روژ اساسین

  ادو پرفیوم جووی پاریس روژ اساسین عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jovoy paris می باشد. Rouge Assassin ترکیبی از ترنج ، رز ، لامی با مقدار کمی زنبق ، گل ختی ، برنج است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها