• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان انادر عود

  عطر انادر عود عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Another Oud ترکیبی از ترنج ، تمشک با مقدار کمی عود است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان انی وی

  عطر انی وی عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Anyway ترکیبی از بهار نارنج، لیمو ترش سبز با مقدار کمی یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان اویل فیکشن

  عطر اویل فیکشن عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Oil Fiction ترکیبی از ترنج ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، زنبق ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، گل یلانگ ، گل مریم ، پاپیروس ، زعفران ، آمبروکسان با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جولیت هز ا گان این د مود فور عود

  عطر این د مود فور عود عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. In The Mood For Oud ترکیبی از ترنج با مقدار کمی پاپیروس ، عود، تمشک ، زعفران است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان اینتو د ووید

  عطر اینتو د ووید عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Into The Void ترکیبی از شیرین بیان با مقدار کمی دانه تونکا ، ارکیده است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان پیر ای ان سی

  عطر پیر ای ان سی عطری معتدل با رایحه ی خنک و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Pear Inc ترکیبی از گلابی با مقدار کمی آمبروکسان است که با رایحه های معطر میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان متال چایپر

  عطر متال چایپر عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Metal Chypre ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی کهربا، نعناع هندی ، زنبق ، جیر است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جولیت هز ا گان مممم

  عطر مممم عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Mmmm… ترکیبی از بهار نارنج، شمعدانی ، تمشک با مقدار کمی زنبق ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان موسکو مول

  عطر موسکو مول عطری با رایحه ی ترش و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Moscow Mule ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، لیمو ترش سبز با مقدار کمی سیب ، زنجبیل ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های مرکباتی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جولیت هز ا گان نات اِ پرفیوم سوپر دُز

  عطر نات اِ پرفیوم سوپر دُز عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Not A Perfume Superdose ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جولیت هز ا گان وانیلا وایبز

  عطر وانیلا وایبز عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند juliette has a gun می باشد. Vanilla Vibes ترکیبی از نمک با مقدار کمی وانیل ، ارکیده است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها