• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  جنیفرلوپزاستیل 2,130,000 تومان

  ادو پرفیوم جنیفرلوپزاستیل عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Jennifer Lopez Still ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، فلفل ، چای ، برنج با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، گل برف ، شکوفه پرتقال ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز اندورینگ گلو لیمیتد ادیشن 2020

  عطر اندورینگ گلو لیمیتد ادیشن 2020 عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Enduring Glow Limited Edition 2020 ترکیبی از ترنج ، سرخالو، گلابی با مقدار کمی گل صدتومانی، مگنولیا ، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز اینجورینگ گلو

  عطر اینجورینگ گلو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Enduring Glow ترکیبی از ترنج ، سرخالو، گلابی با مقدار کمی گل صدتومانی، مگنولیا ، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز پرامیس

  عطر پرامیس عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Promise ترکیبی از نارنگی، فلفل صورتی ، گلابی آسیایی با مقدار کمی یاس، پیچ امین الدوله ، پونه کوهی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز جی لاست

  عطر جی لاست عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. JLust ترکیبی از نارنگی ماندارین، توت فرنگی ، شکوفه سیب با مقدار کمی یاس، ارکیده ، هلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز جی لاو

  عطر جی لاو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. JLove ترکیبی از گریپ فروت ، نارنگی، آناناس ، تمشک با مقدار کمی نارگیل ، ارکیده ، یاس تاهیتی، سنبل آبی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز جی لوکس

  عطر جی لوکس عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. JLuxe ترکیبی از ترنج ، آناناس ، تمشک با مقدار کمی رز ، بنفشه ، ریشه زنبق، گل یلانگ است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز سان کیسد گلوو

  عطر سان کیسد گلوو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Sunkissed Glow ترکیبی از مشک ، کهربا، شکوفه پرتقال ، چوب کشمیر ، گل سوسن، گل ساعت با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفر لوپز گلو

  عطر گلو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Glow ترکیبی از بهار نارنج، گریپ فروت ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی رز ، یاس، گل مریم است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جنیفر لوپز وان

  عطر وان عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. One ترکیبی از فریزیا ، فلفل صورتی ، شکوفه هلو با مقدار کمی سدر ، یاس است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز ال ای گلوو

  عطر جنیفرلوپز ال ای گلوو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. L.A. Glow ترکیبی از توت سیاه، آلو ، گیلاس با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز او د گلوو

  عطر جنیفرلوپز او د گلوو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Eau de Glow ترکیبی از گریپ فروت ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی وانیل ، رز ، زنبق ، یاس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز بلو گلو

  عطر جنیفرلوپز بلو گلو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Blue Glow ترکیبی از پرتقال، ترگیل با مقدار کمی رز ، ارکیده ، نیلوفر آبی ، آب است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز دسئو زنانه

  عطر جنیفرلوپز دسئو زنانه عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Deseo for women ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، یوزو ، چوب خیزران با مقدار کمی گل ابریشم ، شمعدانی ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز دسئو فوراور

  عطر جنیفرلوپز دسئو فوراور عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Deseo Forever ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز ریو گلوو

  عطر جنیفرلوپز ریو گلوو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Rio Glow ترکیبی از سیب ، ترکیبات سبز ، هلو ، گلابی با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، آلو قطره طلا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز فور اور گلوینگ

  عطر جنیفرلوپز فور اور گلوینگ عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Forever Glowing ترکیبی از عسل ، فلفل ، زعفران با مقدار کمی بهار نارنج، یاس، جیر است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز گلو افتر دارک

  عطر جنیفرلوپز گلو افتر دارک عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Glow after Dark ترکیبی از نارنگی ماندارین، میوه گل ساعت ، گیلاس زرد با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز گلوینگ

  عطر جنیفرلوپز گلوینگ عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Glowing ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، سرو با مقدار کمی بنفشه ، گل برف ، شکوفه پرتقال ، دارچین چینی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز گلوینگ گادس

  عطر جنیفرلوپز گلوینگ گادس عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Glowing Goddess ترکیبی از نارنگی ماندارین، گلابی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز لاو

  ادو پرفیوم جنیفرلوپز لاو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Jennifer Lopez Live ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، آناناس با مقدار کمی بنفشه ، گل صدتومانی، انگور فرنگی سرخ است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز لاو ات فرست گلوو

  عطر جنیفرلوپز لاو ات فرست گلوو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Love at First Glow ترکیبی از ترنج ، بهار نارنج، هلو با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز لاو اند گلامور

  عطر جنیفرلوپز لاو اند گلامور عطری خنک با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Love & Glamour ترکیبی از نارنگی ماندارین، شلیل ، گواوا با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، ارکیده ، گل سوسن است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جنیفرلوپز لاو اند لایت

  عطر جنیفرلوپز لاو اند لایت عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jennifer lopez می باشد. Love and Light ترکیبی از نارنگی ماندارین، انار ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی رز ، یاس، زردآلو است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها