• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  جت جوپ جت 7 فلورز پنی

  عطر جت 7 فلورز پنی عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette 7Flowers Peony ترکیبی از گریپ فروت ، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت 7فلاورز چری بلوسوم

  عطر جت 7فلاورز چری بلوسوم عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette 7Flowers Cherry Blossom ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، انگور فرنگی سیاه، گیلاس با مقدار کمی چای ، شکوفه گیلاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت ادو پارفیوم

  عطر جت ادو پارفیوم عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette EDP ترکیبی از گشنیز ، فلفل ، گلابی با مقدار کمی رز ، زنبق است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت بلک

  عطر جت بلک عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Black ترکیبی از ترنج ، توت سیاه، نارنج، هلو با مقدار کمی لاله مردابی، رز ، زنبق ، ارکیده است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت رد

  عطر جت رد عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Red ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گیاه درمنه با مقدار کمی رز ، زنبق ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت سامر لاو

  عطر جت سامر لاو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Summer Love ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال، فریزیا ، ترکیبات سبز ، انگور فرنگی سیاه، هلو با مقدار کمی رز ، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت گلد

  عطر جت گلد عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Gold ترکیبی از لیمو ترش سبز، گلابی ، سیب سرخ با مقدار کمی یاس، دارچین ، مگنولیا ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت لاو لاو لاو

  عطر جت لاو لاو لاو عطری معتدل با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Love Love Love ترکیبی از پرتقال، لیمو ترش، مرکبات با مقدار کمی رز ، زنجبیل ، ادویه جات معطر، گل‌های معطر است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت مای لاو

  عطر جت مای لاو عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette My Love ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، گریپ فروت ، هلو با مقدار کمی رز ، گل یلانگ ، گل‌های معطر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ جت هپی لاو

  عطر جت هپی لاو عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Jette Happy Love ترکیبی از ترنج ، سرخالو، انگور فرنگی سیاه، زردآلو با مقدار کمی رز ، چای ، تمشک است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جت جوپ سیگنچر

  عطر سیگنچر عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jette joop می باشد. Signature ترکیبی از ترنج ، پرتقال، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، گل برف است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها