• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  جاکومو آئورا زنانه

  عطر آئورا زنانه عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Aura for Women ترکیبی از نارنگی ماندارین، سرخالو، فریزیا ، گریپ فروت ، گل مریم ، توت سیاه با مقدار کمی گل ابریشم ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو ایتس می زنانه

  عطر ایتس می زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. It’s Me for women ترکیبی از نارنگی ماندارین، بادیان رومی، آناناس با مقدار کمی فریزیا ، گل برف ، گلابی ، خشکبار است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو پارادوکس

  عطر پارادوکس عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Paradox ترکیبی از نارنگی ماندارین، آب دریا ، هل ، دارچین چینی، خربزه ، گل جعفری با مقدار کمی رز ، سدر ، یاس، گل برف ، صمغ گالبانیوم، گل یلانگ ، سرو است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو پارادوکس گرین زنانه

  عطر پارادوکس گرین زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Paradox Green Jacomo for women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بنفشه ، فلفل با مقدار کمی رز ، دارچین ، گل یلانگ است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو سایلنس پورپل

  عطر سایلنس پورپل عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Silences Purple ترکیبی از نارنگی ماندارین، فریزیا ، پلومریا با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، یاس تاهیتی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو سایلنس زنانه

  عطر سایلنس زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Silences for women ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، ترکیبات سبز ، صمغ گالبانیوم، شکوفه پرتقال ، دارچین چینی با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، گل برف ، نرگس ، سنبل آبی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو فور هر

  عطر فور هر عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Jacomo for Her ترکیبی از ترنج ، سنبل ، گل برف با مقدار کمی رز ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست، زالزالک است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جاکومو له پارفوم

  عطر له پارفوم عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند jacomo می باشد. Jacomo Le Parfum ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هلو با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها