• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  جان چارلز بروسو فلورز د آمبر برگامونت

  عطر فلورز د آمبر برگامونت عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Fleurs d’Ombre Bergamote ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، نارنج با مقدار کمی یاس، رزماری ، شبدر ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جان چارلز بروسو فلورز د آمبر جاسمین لیلاس جین

  عطر فلورز د آمبر جاسمین لیلاس جین عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Jean ترکیبی از ترکیبات سبز ، آناناس ، خربزه با مقدار کمی یاس، گل برف ، شکوفه پرتقال ، یاس بنفش است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جان چارلز بروسو فلورز د آمبر د پودری

  عطر فلورز د آمبر د پودری عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Fleurs d`Ombre The Poudree ترکیبی از ترنج ، گل ابریشم ، گل آفتاب پرست با مقدار کمی ریشه زنبق، میخک صدپر ، چای است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جان چارلز بروسو فلورز د آمبر رز جین

  ادو تویلت فلورز د آمبر رز جین عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Fleurs d’Ombre Rose Jean ترکیبی از ترنج ، پرتقال، سیب ، گریپ فروت ، نارنگی، انگور فرنگی سیاه، ریواس ، خربزه با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، هلو ، انبه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جان چارلز بروسو فلورز د آمبر ویولت منت

  عطر فلورز د آمبر ویولت منت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Fleurs d’Ombre Violette Menthe ترکیبی از نعناع ، خربزه با مقدار کمی رز ، بنفشه ، گل یلانگ ، سنبل آبی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  جان چالز بروسو آمبر پلاتین

  عطر جان چالز بروسو آمبر پلاتین عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Ombre Platine ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی ، سیب سرخ با مقدار کمی نارگیل ، گل مریم ، آلو ، گل سوسن، شیر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  جان چالز بروسو آمبر روبیس

  ادو پرفیوم جان چالز بروسو آمبر روبیس عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند jean charles brosseau می باشد. Ombre Rubis ترکیبی از ترنج ، سیب ، گل ابریشم ، ریواس با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، انگور فرنگی سیاه، برگ بنفشه است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها