• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  تیزیانا ترنزی آرسا 7,051,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم آرسا عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Ursa ترکیبی از جوز ، لامی ، خشکبار با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، تنباکو ، روایح دودی، صمغ کندر است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تیزیانا ترنزی آل کونچرریا 3,741,000 تومان

  عطر آل کونچرریا عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Al Contrario ترکیبی از کاکائو ، چوب آبنوس با مقدار کمی دانه تونکا ، وانیل ، ارکیده است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تیزیانا ترنزی اوراین 7,230,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم اوراین عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Orion ترکیبی از ترنج ، سیب ، آناناس ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی نعناع هندی ، یاس، آویشن ، چوب درخت قان است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • تیزیانا ترنزی بیجیا 8,265,000 تومان

  عطر بیجیا عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Bigia ترکیبی از زعفران ، میوه گل ساعت ، میوه‌های قرمز با مقدار کمی مشک ، رز ، ارکیده ، مگنولیا است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تیزیانا ترنزی پورپورا 9,407,000 تومان

  عطر پورپورا عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Porpora ترکیبی از رز ، دارچین ، ادویه گل میخک ، تمشک با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، روایح دودی، گل کوکنار است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • تیزیانا ترنزی کاپوت موندی 7,967,000 تومان

  عطر کاپوت موندی عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Caput Mundi ترکیبی از رز ، زنبق ، گل برف ، چوب کابروا با مقدار کمی نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، عود، زعفران ، پونه کوهی است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تیزیانا ترنزی کاسانوا 9,016,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم کاسانوا عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Casanova ترکیبی از ترنج ، یاس، ارکیده ، برگ انجیر ، روایح پودری با مقدار کمی وانیل ، چرم ، هل ، صمغ درختچه مر، فلفل صورتی ، عنبر، چوب گایاک است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • تیزیانا ترنزی گامین 8,280,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم گامین عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Gumin ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، پرتقال، آناناس با مقدار کمی کهربا، رز ، بنفشه ، یاس، ترکیبات اوزونیک است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تیزیانا ترنزی لیلیپور 6,764,000 تومان

  اکستریت د پرفیوم لیلیپور عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Lillipur ترکیبی از لیمو ترش، بادیان ختایی ، خاراگوش ، صمغ کندر با مقدار کمی میخک صدپر ، آویشن ، صمغ گالبانیوم، دارچین ، پیچک ، فلفل سیچوان است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • تیزیانا ترنزی لینس 7,967,000 تومان

  عطر لینس عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Lince ترکیبی از ترنج ، پرتقال، گریپ فروت ، بادیان ختایی ، چای ، ابسنث با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، شکوفه پرتقال ، انجیر است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  توبالی ایرون وایند

  عطر توبالی ایرون وایند عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Iron Wind ترکیبی از ادویه گل میخک ، زعفران ، زیره سبز با مقدار کمی ریشه زنبق، گل ختی ، برگ بنفشه ، عود، آهن داغ است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  توبالی سایپرس ماسک

  عطر توبالی سایپرس ماسک عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Cypress Mask ترکیبی از جوز ، زعفران ، چوب هینوکی با مقدار کمی صمغ درختچه مر، روایح دودی، مرکب است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی آراکیس

  اکستریت د پرفیوم آراکیس عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Arrakis ترکیبی از مرکبات ، ادویه جات معطر، زعفران ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، تنباکو ، چوب گایاک است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی آرسا

  اکستریت د پرفیوم آرسا عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Ursa ترکیبی از جوز ، لامی ، خشکبار با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، تنباکو ، روایح دودی، صمغ کندر است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی آفرودیت (آفرودایت)

  اکستریت د پرفیوم آفرودیت (آفرودایت) عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Afrodite ترکیبی از وانیل ، فلفل صورتی ، هلو ، یاس بنفش، انگور فرنگی سفید با مقدار کمی بهار نارنج، زنبق ، شمعدانی ، گل برف ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تیزیانا ترنزی اتلانتاید

  عطر اتلانتاید عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Atlantide ترکیبی از ترنج ، رز ، نرگس ، گل مریم ، میوه گل ساعت با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی ادیل اسولوتو

  عطر ادیل اسولوتو عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Adhil Assoluto ترکیبی از ترکیبات سبز ، بادیان رومی، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی یاس، ترکیبات اوزونیک است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی ارتوسا

  اکستریت د پرفیوم ارتوسا عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Arethusa ترکیبی از پرتقال، سالویا ، چوب صندل سفید ، گریپ فروت ، زنجبیل ، انجیر ، آلو با مقدار کمی رز ، یاس، انار ، شکوفه پرتقال ، زعفران است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تیزیانا ترنزی اسپیریتو فیورنتینو

  عطر اسپیریتو فیورنتینو عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Spirito Fiorentino ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی اکستسی (اکستاسی)

  اکستریت د پرفیوم اکستسی (اکستاسی) عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Ecstasy ترکیبی از درخت کاج ، سنگ ریزه، کاج نوئل با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، بنفشه ، روایح دودی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تیزیانا ترنزی اکلیکس

  عطر اکلیکس عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Eclix ترکیبی از لیمو ترش، وانیل ، زنبق ، نارنگی، بادام با مقدار کمی لیمو ترش، بنفشه ، برگ درخت نارنج، گل سوسن است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تیزیانا ترنزی الیوس (الیوت)

  عطر الیوس (الیوت) عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Alioth ترکیبی از هل ، فلفل ، زعفران ، فلفل سبز با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، گل یلانگ ، گیاه ناگارموتا است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تیزیانا ترنزی اورزا

  عطر اورزا عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Orza ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب ، نارگیل ، ارکیده ، مگنولیا ، آلو ، توت فرنگی وحشی با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تیزیانا ترنزی اوریونیس

  عطر اوریونیس عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند tiziana terenzi می باشد. Orionis ترکیبی از روایح دودی، زعفران با مقدار کمی کهربا، نعناع هندی ، عنبر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها