• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • تروساردی د بلک رز 2,858,000 تومان

  ادو پرفیوم د بلک رز عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. The Black Rose ترکیبی از فلفل صورتی با مقدار کمی گل محمدی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  تاتوتوندو ولا

  عطر تاتوتوندو ولا عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Vela ترکیبی از آب دریا با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی اپیریتیوو میلانیس پورتا نووا

  عطر اپیریتیوو میلانیس پورتا نووا عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Aperitivo Milanese Porta Nuova ترکیبی از ترنج ، بهار نارنج، برگ درخت نارنج با مقدار کمی زنبق ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی ای ویکولی ویا فیوری چیاری

  عطر ای ویکولی ویا فیوری چیاری عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. I Vicoli Via Fiori Chiari ترکیبی از لیمو ترش، هل ، بادیان ختایی با مقدار کمی نعناع هندی ، لامی ، فلفل ، گل جعفری است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی بیهایند د کورتین پیازا الا اسکالا

  عطر بیهایند د کورتین پیازا الا اسکالا عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Behind The Curtain Piazza Alla Scala ترکیبی از ترنج ، ادویه گل میخک ، زعفران با مقدار کمی چرم ، یاس، لابدانیوم، سرو کوهی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی پاسجیاتا این گالریا ویتوریو امانوئل 2

  عطر پاسجیاتا این گالریا ویتوریو امانوئل 2 عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II ترکیبی از دارچین ، قهوه ، فندق با مقدار کمی یاس، نارگیل ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی سنت آف گلد

  عطر سنت آف گلد عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Scent of Gold ترکیبی از ترنج ، دارچین ، آلو با مقدار کمی بنفشه ، یاس، تنباکو است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی لیمیتلس شاپینگ ویا دلا اسپیگا

  عطر لیمیتلس شاپینگ ویا دلا اسپیگا عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Limitless Shopping Via della Spiga ترکیبی از ترنج ، سیب با مقدار کمی رز ، یاس، عسل است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تروساردی مسک نویر پرفیوم اینهنسر

  عطر مسک نویر پرفیوم اینهنسر عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند trussardi می باشد. Musc Noir Perfume Enhancer ترکیبی از مشک ، سدر ، زنبق ، یاس با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها