• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  تئو کابانل ارلی رزز

  عطر تئو کابانل ارلی رزز عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. Early Roses ترکیبی از آب دریا ، رز ، یاس با مقدار کمی رز ، یاس، فلفل صورتی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تند لاپیدوس اوریسیما

  عطر تند لاپیدوس اوریسیما عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. Orissima ترکیبی از گریپ فروت ، هلو ، چوب خیزران با مقدار کمی زنبق ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تند لاپیدوس کریشن

  عطر تند لاپیدوس کریشن عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. Creation ترکیبی از بهار نارنج، ریشه زنبق، عسل ، دارچین چینی با مقدار کمی رز ، میخک صدپر ، یاس، گل مریم است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تند لاپیدوس کریشن د مینویت

  عطر تند لاپیدوس کریشن د مینویت عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. Creation de Minuit ترکیبی از ترنج ، سیب ، توت سیاه با مقدار کمی رز ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست، سیریس شب تاب است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تند لاپیدوس وایت سول

  عطر تند لاپیدوس وایت سول عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. White Soul ترکیبی از نارنگی ماندارین، آلو ، زردآلو، گل جعفری با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، زعفران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تند لاپیدوس وایت سول گلد اند دیاموندز

  عطر تند لاپیدوس وایت سول گلد اند دیاموندز عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند ted lapidus می باشد. White Soul Gold & Diamonds ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها