• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  تام فورد ارکید سولیل 6,218,000 تومان

  ادو پرفیوم ارکید سولیل عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Orchid Soleil ترکیبی از سرو ، فلفل صورتی ، نارنج با مقدار کمی نرگس ، گل سوسن است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تام فورد بلک ارکید 5,922,000 تومان

  ادو پرفیوم بلک ارکید عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Black Orchid ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه، قارچ توبر با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، میوه‌جات، گل یلانگ ، ارکیده ، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • تام فورد متالیک 4,985,000 تومان

  ادو پرفیوم متالیک عطری با رایحه ی تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Metallique ترکیبی از ترنج ، آلدهید ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل برف ، گل آفتاب پرست، زالزالک است که با رایحه های گلی آلدهیدی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تام فورد وایت پچولی 7,008,000 تومان

  ادو پرفیوم وایت پچولی عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. White Patchouli ترکیبی از ترنج ، گشنیز ، گل صدتومانی، گل‌های سفید با مقدار کمی رز ، یاس، گل ختی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تام فورد ولوت ارکید (تام فرد ولوت اورکید) 6,119,000 تومان

  ادو پرفیوم ولوت ارکید (تام فرد ولوت اورکید) عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Velvet Orchid ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، عسل با مقدار کمی رز ، سنبل ، نرگس ، شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، ارکیده ، مگنولیا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  تام فورد ویولت بلوند 5,969,000 تومان

  ادو پرفیوم ویولت بلوند عطری معتدل با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Violet Blonde ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، برگ بنفشه با مقدار کمی زنبق ، ریشه زنبق، یاس است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  تام فرنک بلک جاسمین

  عطر تام فرنک بلک جاسمین عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Black Jasmine ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد اتلیه د اورینت پلام جاپونیمز

  عطر اتلیه د اورینت پلام جاپونیمز عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Atelier d’Orient Plum Japonais ترکیبی از لوبان ، کهربا، وانیل ، دارچین ، درخت نراد، آلو ، عود، زعفران ، گل جاوید، گل کاملیا ، شکوفه آلو با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد اتلیه د اورینت شانگهای لیلی

  عطر اتلیه د اورینت شانگهای لیلی عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Atelier d’Orient Shanghai Lily ترکیبی از لوبان ، وانیل ، رز ، خس خس ، یاس، لابدانیوم، ادویه گل میخک ، نرگس ، چوب کشمیر ، فلفل ، فلفل صورتی ، چوب گایاک، روایح دودی، نارنج، ادویه جات معطر، گل‌های معطر، صمغ کندر ، فیبر بیدستران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد او د جاسمین رژ

  عطر او د جاسمین رژ عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Eau de Jasmin Rouge ترکیبی از ترنج ، مرکبات با مقدار کمی یاس، آب است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد او د ورت بوهم

  عطر او د ورت بوهم عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Eau de Vert Boheme ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه با مقدار کمی آب دریا ، مگنولیا ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد بلک ارکید ادو تویلت

  عطر بلک ارکید ادو تویلت عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Black Orchid EDT ترکیبی از ترنج ، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه، قارچ توبر با مقدار کمی میوه‌جات، گل مریم ، ارکیده است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد بلک ارکید پرفوم لالیک ادیشن

  عطر بلک ارکید پرفوم لالیک ادیشن عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Black Orchid Perfume Lalique Edition ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، یاس، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه، مگنولیا ، قارچ توبر با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، گاردنیای یاسمنی، میوه‌جات، گل یلانگ ، ارکیده ، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد بلک ارکید هایر میست

  عطر بلک ارکید هایر میست عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Black Orchid Hair Mist ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، انگور فرنگی سیاه، قارچ توبر با مقدار کمی لاله مردابی، یاس، گاردنیای یاسمنی، میوه‌جات، گل یلانگ ، ارکیده ، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد جاسمین روژ

  ادو پرفیوم جاسمین روژ عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Jasmin Rouge ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، دارچین ، زنجبیل ، فلفل با مقدار کمی بهار نارنج، یاس، گل یلانگ ، سالویا اسکلاریا است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد ساهارا نویر

  عطر ساهارا نویر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Sahara Noir ترکیبی از لابدانیوم، سرو ، نارنج، گیاه وج با مقدار کمی رز ، یاس، دارچین ، روایح دودی، پاپیروس ، موم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد نویر پور فمه (نویر پور فم زنانه)

  عطر نویر پور فمه (نویر پور فم زنانه) عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Noir Pour Femme ترکیبی از ترنج ، پرتقال، زنجبیل ، نارنج با مقدار کمی رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، کولفی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد وایت مشک کالکشن اوربان مشک

  عطر وایت مشک کالکشن اوربان مشک عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. White Musk Collection Urban Musk ترکیبی از لوبان ، مشک ، یاس، زیره، عسل ، فلفل ، گل ختی ، روایح دودی، آلو با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  تام فورد ولوت ارکید لومیر

  عطر ولوت ارکید لومیر عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند tom ford می باشد. Velvet Orchid Lumiere ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، عسل با مقدار کمی رز ، یاس، ارکیده است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها