• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • بیژن زنانه 1,403,000 تومان

  ادو تویلت زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. Bijan for Women ترکیبی از ترنج ، بهار نارنج، ریحان ، گل یلانگ ، نرگس ، شکوفه پرتقال با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، میخک صدپر ، یاس، گل برف ، عسل ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  بیژن استایل زنانه

  عطر استایل زنانه عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. bijan Style for women ترکیبی از ترنج ، پرتقال، ارکیده با مقدار کمی فریزیا ، بنفشه ، هلو است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن بلک زنانه

  عطر بلک زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. bijan Black for women ترکیبی از ترنج ، انار با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن بی اکسکیوسیت زنانه

  عطر بی اکسکیوسیت زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. b exquisite for women ترکیبی از ترنج ، مشک ، کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید ، یاس، گریپ فروت ، جوز ، دانه‌های قرمز با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن دی ان ای زنانه

  ادو پرفیوم دی ان ای زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. DNA for women ترکیبی از ترنج ، نعناع ، شمعدانی ، رزماری ، گل یلانگ با مقدار کمی یاس، گل برف ، ادویه گل میخک ، گل مریم ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن دی ان ای فمه

  عطر دی ان ای فمه عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. DNA Femme ترکیبی از ترنج ، اقاقیای برزیلی ، شمعدانی ، گل یلانگ با مقدار کمی میخک صدپر ، یاس، گل برف ، ادویه گل میخک ، گل مریم ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن نود زنانه

  عطر نود زنانه عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. Bijan Nude for women ترکیبی از مشک ، رز ، خس خس ، سدر ، زنبق ، آلدهید ، گل برف ، گل یلانگ ، یاس بنفش، شکلات سفید با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن وی آی پی زنانه

  عطر وی آی پی زنانه عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. Bijan VIP for women ترکیبی از نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه، آلو با مقدار کمی یاس، گل سوسن، یاس تاهیتی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن ویت تویست زنانه

  عطر ویت تویست زنانه عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. With a Twist for women ترکیبی از ترنج ، برگ درخت نارنج با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، مگنولیا ، برگ بنفشه ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیژن ویکند زنانه

  عطر ویکند زنانه عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bijan می باشد. Wicked for women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی لاله مردابی، یاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها