• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بیبلاس اسسنس

  عطر اسسنس عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Essence ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بهار نارنج، فریزیا با مقدار کمی آب دریا ، رز ، شمعدانی ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس اوراگانو

  عطر اوراگانو عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Uragano ترکیبی از ترنج ، دارچین چینی، بادیان ختایی با مقدار کمی ریشه زنبق، گل برف ، پیچ امین الدوله است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس باتترفلای

  عطر باتترفلای عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Butterfly ترکیبی از هلو ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی بهار نارنج، فریزیا ، یاس، مگنولیا ، زعفران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس برزا

  عطر برزا عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Brezza ترکیبی از گاردنیای یاسمنی، گل ختی ، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی میخک صدپر ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بلو لاو افیر

  عطر بلو لاو افیر عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Blu Love Affair ترکیبی از میوه‌جات، فلفل صورتی ، ادویه جات معطر با مقدار کمی وانیل ، اسطوخودوس ، روایح دودی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بلو لایت فور

  عطر بلو لایت فور عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Blu Light Fever ترکیبی از مشک ، وانیل ، فریزیا ، یاس، هلو با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بلو مک آپ

  عطر بلو مک آپ عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Blu Wake Up ترکیبی از میوه‌جات، گل صدتومانی، گلابی با مقدار کمی یاس، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بلو هپی اور

  عطر بلو هپی اور عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Blu Happy Hour ترکیبی از سدر ، گل برف ، میوه گل ساعت با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بیبلاس زنانه

  عطر بیبلاس زنانه عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos for women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه، هلو ، آناناس ، برگ و جوانه انگور فرنگی، میوه گل ساعت ، گل جعفری با مقدار کمی رز ، بنفشه ، زنبق ، گل ابریشم ، ریشه زنبق، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل برف ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست، ارکیده ، گل سوسن، پیچ امین الدوله است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس بیبلاس وومن

  عطر بیبلاس وومن عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Woman ترکیبی از پرتقال، سیب ، گریپ فروت ، هلو ، گلابی ، انگور فرنگی سرخ با مقدار کمی رز ، فریزیا ، بنفشه ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس پشن

  عطر پشن عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Passion ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، هلو با مقدار کمی رز ، مگنولیا ، چای است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس سول

  عطر سول عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Sole ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، سیب ، گریپ فروت با مقدار کمی بهار نارنج، یاس، زنجبیل ، گل مریم ، گل‌های سفید است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس سیلو

  عطر سیلو عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Cielo ترکیبی از نارنگی ماندارین، گل برف با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی، جوز ، فلفل است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس فووکو

  عطر فووکو عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Fuoco ترکیبی از لیمو ترش، وانیل ، چوب صندل سفید ، دارچین ، ادویه جات معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس فیل پینک

  عطر فیل پینک عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Feel Pink ترکیبی از ترنج ، نارنگی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، گل اوسمانتوس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس گیاچیو

  عطر گیاچیو عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Ghiaccio ترکیبی از ترنج ، نارنج، سنبل آبی با مقدار کمی بنفشه ، گل سوسن است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس لونا

  عطر لونا عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Luna ترکیبی از ترنج ، آلدهید ، لامی با مقدار کمی رز ، بنفشه ، زنبق است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس مار

  عطر مار عطری خنک با رایحه ی تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Mare ترکیبی از گل سوسن، زردآلو، یاس بنفش، آب با مقدار کمی رز ، بنفشه ، یاس است که با رایحه های گلی آلدهیدی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس میس بیبلاس

  عطر میس بیبلاس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Miss Byblos ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، فلفل صورتی با مقدار کمی گل برف ، گل مریم ، یاس تاهیتی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس میس بیبلاس اسپشیال ادیشن

  عطر میس بیبلاس اسپشیال ادیشن عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Miss Byblos Special Edition ترکیبی از نارنگی ماندارین، فلفل صورتی با مقدار کمی گل آفتاب پرست، گل مریم ، ارکیده است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بیبلاس واتر فلور

  عطر واتر فلور عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند byblos می باشد. Byblos Water Flower ترکیبی از آب دریا ، سیب ، گریپ فروت ، دارچین ، هلو ، گلابی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، یاس، گل برف است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها