• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بویس 1920 رزا دی فیلر

  عطر رزا دی فیلر عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Rosa di Filare ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، سرخالو، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، گل برف ، چوب خیزران است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بویس 1920 کوم لا لونا

  عطر کوم لا لونا عطری معتدل با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Come la Luna ترکیبی از لیمو ترش، هل ، ترخون با مقدار کمی نعناع هندی ، یاس، صمغ گالبانیوم است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بویس 1920 له وولوتوس کیمونو رز

  عطر له وولوتوس کیمونو رز عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Le Voluttuose Kimono Rose ترکیبی از ترنج ، سرخالو، نارنگی، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، گل برف ، چوب خیزران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بویس 1920 له وولوتوس لا وانیگلیا

  عطر له وولوتوس لا وانیگلیا عطری گرم با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Le Voluttuose La Vaniglia ترکیبی از ترنج ، نعناع هندی ، نارنگی، فلفل با مقدار کمی نعناع هندی ، زنجبیل ، روایح دودی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بویس 1920 له وولوتوس نوتتورنو فیورنتینو

  عطر له وولوتوس نوتتورنو فیورنتینو عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Le Voluttuose Notturno Fiorentino ترکیبی از ترنج ، فلفل ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بویس 1920 ونتو دی فیوری

  عطر ونتو دی فیوری عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bois 1920 می باشد. Vento di Fiori ترکیبی از نارنگی ماندارین، پرتقال با مقدار کمی گشنیز ، فلفل صورتی ، اقاقیای پالیساندر است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها