• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • بولگاری اسپلندیا ایریس د اور 5,264,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیا ایریس د اور عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Iris d`Or ترکیبی از ترنج ، ترکیبات سبز با مقدار کمی زنبق ، گل ابریشم است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • بولگاری اسپلندیا جاسمین نویر 3,814,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیا جاسمین نویر عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Jasmin Noir ترکیبی از ترکیبات سبز ، گاردنیای یاسمنی با مقدار کمی چوب صندل سفید ، یاس است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اسپلندیدا توبرز میستیک 3,508,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیدا توبرز میستیک عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Tubereuse Mystique ترکیبی از انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اسپلندیدا مگنولیا سنشوال 3,267,000 تومان

  ادو پرفیوم اسپلندیدا مگنولیا سنشوال عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendida Magnolia Sensuel ترکیبی از شکوفه پرتقال ، نارنگی با مقدار کمی یاس، شکوفه پرتقال ، نارنگی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری امنیا کورال 2,923,000 تومان

  ادو تویلت امنیا کورال عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Omnia Coral ترکیبی از ترنج ، دانه‌های گوجی با مقدار کمی انار ، نیلوفر آبی ، گل بامیه است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اومنیا (بلگاری امنیا قرمز) 3,246,000 تومان

  ادو پرفیوم اومنیا (بلگاری امنیا قرمز) عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Omnia ترکیبی از نارنگی ماندارین، هل ، زنجبیل ، فلفل ، زعفران با مقدار کمی لاله مردابی، میخک صدپر ، دارچین ، جوز ، ادویه گل میخک ، بادام ، چای است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اومنیا آمتیس (بلگاری امنیا بنفش) 2,980,000 تومان

  ادو تویلت اومنیا آمتیس (بلگاری امنیا بنفش) عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Omnia Amethyste ترکیبی از ترکیبات سبز ، گریپ فروت با مقدار کمی رز ، زنبق است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) 3,147,000 تومان

  ادو تویلت اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Omnia Crystalline ترکیبی از چوب خیزران، گلابی با مقدار کمی لاله مردابی، چای ، برگ و جوانه انگور فرنگی است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری بی ال وی ابسولوت 2,207,000 تومان

  عطر بی ال وی ابسولوت عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. BLV Absolute ترکیبی از ترنج ، زنجبیل با مقدار کمی گل ابریشم ، زنجبیل ، کتان ، گل ویستریا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم 8,370,000 تومان

  ادو پرفیوم جاسمین نویر ادو پرفیوم عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Jasmin Noir EDP ترکیبی از ترکیبات سبز ، گاردنیای یاسمنی با مقدار کمی یاس، بادام است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • بولگاری رز اسنشیال 6,268,000 تومان

  عطر رز اسنشیال عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Rose Essentielle ترکیبی از رز ، بنفشه ، توت سیاه با مقدار کمی گل ابریشم ، یاس، گل محمدی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری گلدیا د رومان نایت 3,965,000 تومان

  ادو پرفیوم گلدیا د رومان نایت عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Goldea The Roman Night ترکیبی از ترنج ، فلفل ، شاه توت با مقدار کمی رز ، گل مریم ، گل صدتومانی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری گلدیا د رومان نایت ابسولوت 3,152,000 تومان

  ادو پرفیوم گلدیا د رومان نایت ابسولوت عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Goldea The Roman Night Absolute ترکیبی از شکوفه پرتقال ، آلو با مقدار کمی وانیل ، یاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بولگاری گولدیا 4,183,000 تومان

  ادو پرفیوم گولدیا عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Goldea ترکیبی از ترنج ، مشک ، شکوفه پرتقال ، تمشک با مقدار کمی مشک ، یاس، گل یلانگ است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • بولگاری له جمه اشلمه ( بلگاری لی گمه اشلیماه ) 10,841,000 تومان

  عطر له جمه اشلمه ( بلگاری لی گمه اشلیماه ) عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Le Gemme Ashlemah ترکیبی از اسطوخودوس ، بنفشه ، گل آفتاب پرست با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  بولگاری آکوا دیوینا

  ادو تویلت آکوا دیوینا عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Aqva Divina ترکیبی از ترنج ، زنجبیل ، نمک با مقدار کمی مگنولیا ، به است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری آلیگرا مگنیفایینگ برگاموت اسنس

  عطر آلیگرا مگنیفایینگ برگاموت اسنس عطری با رایحه ی ترش و تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Allegra Magnifying Bergamot Essence ترکیبی از ترنج ، آبنبات با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های مرکباتی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری آلیگرا مگنیفایینگ پچولی اسنس

  عطر آلیگرا مگنیفایینگ پچولی اسنس عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Allegra Magnifying Patchouli Essence ترکیبی از نعناع هندی ، روایح چوبی، سرخس با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری آلیگرا مگنیفایینگ رز اسنس

  عطر آلیگرا مگنیفایینگ رز اسنس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Allegra Magnifying Rose Essence ترکیبی از رز با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری آلیگرا مگنیفایینگ مسک اسنس

  عطر آلیگرا مگنیفایینگ مسک اسنس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Allegra Magnifying Musk Essence ترکیبی از مشک ، گل ختی با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری آلیگرا مگنیفایینگ وانیلا اسنس

  عطر آلیگرا مگنیفایینگ وانیلا اسنس عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Allegra Magnifying Vanilla Essence ترکیبی از وانیل با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری اپرا پریما

  عطر اپرا پریما عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Opera Prima ترکیبی از لیمو ترش، شکوفه پرتقال ، ادویه جات معطر، بالنگ ، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری اریا

  عطر اریا عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Erea ترکیبی از هل با مقدار کمی صمغ کندر است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بولگاری اسپلندیا

  عطر اسپلندیا عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bvlgari می باشد. Splendia ترکیبی از خزه درخت بلوط ، نرگس ، مگنولیا با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها