• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بورژوا اوشن

  عطر اوشن عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Evasion ترکیبی از یاس، سنبل ، گل برف ، پیچ امین الدوله با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل

  عطر کلین د اویل عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil ترکیبی از لیمو ترش، رز ، ریحان ، یاس، آلدهید ، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، هلو ، یاس بنفش با مقدار کمی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل اسویت کیس

  عطر کلین د اویل اسویت کیس عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Sweet Kiss ترکیبی از برگ و جوانه انگور فرنگی، تمشک با مقدار کمی زنبق ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل پشنت

  عطر کلین د اویل پشنت عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Passionate ترکیبی از وانیل ، میخک صدپر ، یاس، گاردنیای یاسمنی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل پشنی او فرش

  عطر کلین د اویل پشنی او فرش عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Passionne Eau Fraiche ترکیبی از میوه‌جات با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل پورت بونهر

  عطر کلین د اویل پورت بونهر عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Porte Bonheur ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، پرتقال کامکوات با مقدار کمی یاس، آناناس ، میوه گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل کاسمیک گرل

  عطر کلین د اویل کاسمیک گرل عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Cosmic Girl ترکیبی از ترنج ، گل ابریشم با مقدار کمی بنفشه ، شیرین بیان است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین د اویل لیدی راک

  عطر کلین د اویل لیدی راک عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Lady Rock ترکیبی از بنفشه ، زنبق ، یاس با مقدار کمی هلو ، کارامل است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین دی اویل اکسنتریک

  عطر کلین دی اویل اکسنتریک عطری خنک با رایحه ی ترش و شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Excentric ترکیبی از گریپ فروت ، زنجبیل ، مرکبات با مقدار کمی گل صدتومانی، یاس شیروانی، تافی است که با رایحه های مرکباتی شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین دی اویل اوربان گریل

  عطر کلین دی اویل اوربان گریل عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Urban Girl ترکیبی از مشک ، روایح چوبی، مرکبات ، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین دی اویل د کوپ فودر

  عطر کلین دی اویل د کوپ فودر عطری معتدل با رایحه ی تند و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Coup de Foudre ترکیبی از رز ، نعناع هندی ، فریزیا ، بنفشه ، یاس، تمشک ، شیرین بیان ، گیلاس با مقدار کمی است که با رایحه های چایپر میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کلین دی اویل سیلور دریم

  عطر کلین دی اویل سیلور دریم عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Clin d’Oeil Silver Dream ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، یاس است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کوباکو

  عطر کوباکو عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Kobako ترکیبی از آلدهید ، دارچین ، مرکبات با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، گاردنیای یاسمنی، مگنولیا ، گل سوسن است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا کوباکو وینتچ ادیشن

  عطر کوباکو وینتچ ادیشن عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Kobako Vintage Edition ترکیبی از ترنج ، آلدهید ، دارچین ، مرکبات با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، میخک صدپر ، یاس، گاردنیای یاسمنی، صمغ گالبانیوم، مگنولیا ، گل سوسن است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا گلامور اکسسیو

  عطر گلامور اکسسیو عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Glamour Excessive ترکیبی از هل ، نارگیل با مقدار کمی فریزیا ، زنبق ، گل صدتومانی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا گلامور شیک

  عطر گلامور شیک عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Glamour Chic ترکیبی از میوه‌جات با مقدار کمی گل‌های معطر، روایح پودری است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا گلامور فانتاسی

  عطر گلامور فانتاسی عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Glamour Fantasy ترکیبی از تمشک ، گیلاس ، شیرینی ماکارون با مقدار کمی یاس، توت فرنگی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بورژوا گلامور لاولی

  عطر گلامور لاولی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bourjois می باشد. Glamour Lovely ترکیبی از میوه‌جات با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها