• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیس د ویکتوریوس آمبیتیوس

  عطر بودیس د ویکتوریوس آمبیتیوس عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Ambitious ترکیبی از شمعدانی ، هل ، گشنیز با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس اگزاتیک 2018

  عطر اگزاتیک 2018 عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Exotic 2018 ترکیبی از ترنج ، سرخالو با مقدار کمی وانیل ، رز ، گل صدتومانی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس امپریال

  عطر امپریال عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Imperial ترکیبی از اسطوخودوس ، سنبل ختایی ، چوب درخت قان با مقدار کمی رز ، فریزیا ، شمعدانی ، یاس است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس اوریکا

  عطر اوریکا عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Aurica ترکیبی از نارنگی ماندارین، سدر ، گل یلانگ ، آناناس با مقدار کمی رز ، یاس، گل همیشه بهار انگلیسی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس تیانگو

  عطر تیانگو عطری با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Tiangou ترکیبی از هل ، دارچین ، ادویه گل میخک ، زعفران ، رام (نوشیدنی) با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، گل آفتاب پرست است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس جوبیلی

  عطر جوبیلی عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Jubilee ترکیبی از هل ، دارچین ، آناناس ، زعفران با مقدار کمی رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس دیکید

  عطر دیکید عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Decade ترکیبی از ترنج ، رز ، آلدهید ، آناناس ، زعفران با مقدار کمی رز ، بنفشه ، شمعدانی ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس گرینویچ

  عطر گرینویچ عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Greenwich ترکیبی از ترنج ، گشنیز ، سالویا اسکلاریا، فلفل ، زعفران ، سرو کوهی با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، دارچین ، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس موکاس

  عطر موکاس عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Moccus ترکیبی از اسطوخودوس ، فلفل ، دانه سرو کوهی با مقدار کمی ریشه زنبق، لابدانیوم، برگ بنفشه ، کشمران است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس هاید پارک

  عطر هاید پارک عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Hyde Park ترکیبی از ترنج ، پرتقال، برگ درخت نارنج، گیاه درمنه، ترکیب کالون با مقدار کمی بهار نارنج، شمعدانی ، یاس، شکوفه پرتقال است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس

  عطر بودیسی د ویکتوریوس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Bravery ترکیبی از اسطوخودوس ، فلفل ، زعفران با مقدار کمی رز ، یاس، گل سوسن است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بودیسی د ویکتوریوس آزراک

  عطر بودیسی د ویکتوریوس آزراک عطری معتدل با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Azrak ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، هل ، دارچین ، دارچین چینی، آناناس با مقدار کمی رز ، بنفشه ، یاس، گل برف ، برگ بنفشه ، ادویه جات معطر است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس آگار وود کالکشن اینکویسیتیو

  عطر بودیسی د ویکتوریوس آگار وود کالکشن اینکویسیتیو عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Agarwood Collection Inquisitive ترکیبی از ترنج ، ترکیبات سبز ، سدر ، چوب صندل سفید ، صمغ گالبانیوم، صمغ گیاهی ، مرکبات با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس آگاروود کالکشن اینتریکیت

  عطر بودیسی د ویکتوریوس آگاروود کالکشن اینتریکیت عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Agarwood Collection Intricate ترکیبی از مشک ، چرم ، ریشه زنبق، روایح چوبی، صمغ گیاهی ، عود با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بودیسی د ویکتوریوس آمبر سافایر

  عطر بودیسی د ویکتوریوس آمبر سافایر عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Amber Sapphire ترکیبی از ترنج ، دارچین ، دارچین چینی با مقدار کمی رز ، یاس، مگنولیا ، صمغ درخت مصطکی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس آنجلیک

  عطر بودیسی د ویکتوریوس آنجلیک عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Angelic ترکیبی از سیب ، هل ، سالویا اسکلاریا با مقدار کمی رز ، روایح چوبی، پاپیروس است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس ابراکسس

  عطر بودیسی د ویکتوریوس ابراکسس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Abraxas ترکیبی از میوه‌جات، هلو ، خشکبار با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، نرگس ، گل مریم ، آمبروکسان است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس ابلیز

  عطر بودیسی د ویکتوریوس ابلیز عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Ablaze ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، هل ، جوز ، فلفل با مقدار کمی رز ، ترکیبات سبز ، سدر ، یاس، لابدانیوم، گل یلانگ ، چوب گایاک است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس ادورشن

  عطر بودیسی د ویکتوریوس ادورشن عطری معتدل با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Adoration ترکیبی از صمغ گالبانیوم، مرکبات با مقدار کمی گل آفتاب پرست، خرما ، عصاره درخت افرا است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس ادوریشن 2019

  عطر بودیسی د ویکتوریوس ادوریشن 2019 عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Adoration 2019 ترکیبی از ترنج ، هل ، زعفران با مقدار کمی رز ، گشنیز ، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس اردنت

  عطر بودیسی د ویکتوریوس اردنت عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Ardent ترکیبی از رز ، گشنیز ، زعفران ، تخم هویج با مقدار کمی رز ، یاس، موم ، متیل دی‌هیدروجاسمونات است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس اسپیریت

  عطر بودیسی د ویکتوریوس اسپیریت عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Spirit ترکیبی از ترنج ، صمغ گالبانیوم، گل یلانگ با مقدار کمی رز ، یاس، سنبل ، شکوفه پرتقال ، گل مریم است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس استرلینگ

  عطر بودیسی د ویکتوریوس استرلینگ عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Sterling ترکیبی از چای با مقدار کمی صمغ گالبانیوم است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بودیسی د ویکتوریوس اکسالتد

  عطر بودیسی د ویکتوریوس اکسالتد عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند boadicea the victorious می باشد. Exalted ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، ترکیبات سبز ، برگ گوجه فرنگی با مقدار کمی سرخالو، رز ، بنفشه ، زنبق ، شمعدانی ، یاس، گل برف ، ادویه گل میخک ، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، هلو ، ادویه جات معطر است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها