• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • بوتگا ونتا نات 4,398,000 تومان

  ادو پرفیوم نات عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Knot ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، شکوفه پرتقال ، لیمو ترش سبز، نارنگی یافا با مقدار کمی رز ، اسطوخودوس ، گل صدتومانی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بوتگا ونتا نات او ابسولو 3,305,000 تومان

  عطر نات او ابسولو عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Knot Eau Absolue ترکیبی از بهار نارنج، گل آفتاب پرست با مقدار کمی اسطوخودوس ، یاس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا ادو ولورس

  عطر ادو ولورس عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Eau de Velours ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، یاس، آلو ، ادویه جات معطر است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا اسسنس آروماتیک

  عطر اسسنس آروماتیک عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Essence Aromatique ترکیبی از ترنج ، گشنیز با مقدار کمی دانه تونکا ، وانیل ، رز است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا او سنسول

  عطر او سنسول عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Eau Sensuelle ترکیبی از وانیل ، نعناع هندی ، چرم ، یاس، گاردنیای یاسمنی، هلو با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی گلی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا او لجر

  عطر او لجر عطری معتدل با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Bottega Veneta Eau Legere ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا ایلوزیون فور هر

  عطر ایلوزیون فور هر عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Illusione for Her ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، برگ انجیر است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا ایولوژن تونکا سولیر

  عطر ایولوژن تونکا سولیر عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Illusione Tonka Solaire ترکیبی از لیمو ترش، شکوفه پرتقال ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی برگ انجیر است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا زنانه

  عطر زنانه عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Bottega Veneta ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی یاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بوتگا ونتا نات او فلور

  عطر نات او فلور عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bottega veneta می باشد. Knot Eau Florale ترکیبی از نارنگی ماندارین، بهار نارنج، اسطوخودوس با مقدار کمی رز ، گل صدتومانی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها