• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بنتلی اگزوتیک ماسک

  عطر اگزوتیک ماسک عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Exotic Musk ترکیبی از دانه تونکا ، مشک با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی رادیانت اوسمانتوس

  عطر رادیانت اوسمانتوس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Radiant Osmanthus ترکیبی از نارنگی ماندارین، لیمو ترش، بهار نارنج با مقدار کمی یاس، هلو ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی ریچ پیمنتو

  عطر ریچ پیمنتو عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Rich Pimento ترکیبی از ترنج ، گریپ فروت ، ریواس با مقدار کمی شمعدانی ، فلفل ، فلفل قرمز شیرین ، فلفل صورتی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی مجستیک کشمیر (کاشمر)

  عطر مجستیک کشمیر (کاشمر) عطری با رایحه ی تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Majestic Cashmere ترکیبی از دانه تونکا ، مشک ، نعناع ، خس خس ، لابدانیوم، چوب کشمیر ، گل ختی ، پونه کوهی با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی ملو هلیوتروپ

  عطر ملو هلیوتروپ عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Mellow Heliotrope ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، گاردنیای یاسمنی، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی لامی ، فلفل صورتی ، تمشک است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی وایبرنت هيبيسكوس

  عطر وایبرنت هيبيسكوس عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Vibrant Hibiscus ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه ، برگ و جوانه انگور فرنگی با مقدار کمی رز ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، گل بامیه است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بنتلی وایلد وتیور

  عطر وایلد وتیور عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bentley می باشد. Wild Vetiver ترکیبی از ترنج ، خس خس ، فلفل ، به لیمو، چوب درخت قان ، چوب عنبر با مقدار کمی است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها