• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بلو مارین بلو مارین 2

  عطر بلو مارین بلو مارین 2 عطری معتدل با رایحه ی تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Blumarine II ترکیبی از لاله مردابی، اقاقیای برزیلی ، پیچک با مقدار کمی رز ، گل یلانگ ، ارکیده است که با رایحه های گلی آلدهیدی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلو مارین جاس نامبر 1 بلوگرل (جوس شماره 1)

  عطر بلو مارین جاس نامبر 1 بلوگرل (جوس شماره 1) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Jus No.1 Blugirl ترکیبی از نارنگی ماندارین، سرخالو، لیمو ترش، گریپ فروت ، گلابی با مقدار کمی آب دریا ، فریزیا ، یاس، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلو مارین رزا

  عطر بلو مارین رزا عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Blumarine Rosa ترکیبی از ترنج ، فریزیا ، کنجد با مقدار کمی رز ، گل محمدی ، سنبل آبی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلو مارین زنانه

  عطر بلو مارین زنانه عطری معتدل با رایحه ی تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Blumarine for women ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، ترکیبات سبز ، سنبل ، آلدهید با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، یاس، گل برف ، گل یلانگ است که با رایحه های گلی آلدهیدی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلو مارین نینفی

  ادو پرفیوم بلو مارین نینفی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Ninfea ترکیبی از لاله مردابی، پرتقال، گاردنیای یاسمنی، فلفل با مقدار کمی یاس، سنبل ، ارکیده ، سنبل آبی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلو مارین وینتج

  عطر بلو مارین وینتج عطری معتدل با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Vintage ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، هلو با مقدار کمی رز ، یاس، گل صدتومانی، گل سوسن، سنبل آبی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین آنا

  عطر آنا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Anna ترکیبی از سیب ، میوه‌جات، هلو با مقدار کمی رز ، یاس، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین اینناموراتا

  عطر اینناموراتا عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Innamorata ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، میوه گل ساعت با مقدار کمی گل یلانگ ، مگنولیا ، پلومریا، شکوفه گریپ فروت است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین اینناموراتا لاولی رز

  عطر اینناموراتا لاولی رز عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Innamorata Lovely Rose ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، سیب ، لیمو ترش سبز، تمشک با مقدار کمی رز ، فریزیا ، گاردنیای یاسمنی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین بللیسیما

  عطر بللیسیما عطری خنک با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Bellissima ترکیبی از پرتقال، گریپ فروت ، زنجبیل ، آب با مقدار کمی گل صدتومانی، گل ساعت است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین بللیسیما آکوا دی پریماورا

  عطر بللیسیما آکوا دی پریماورا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Bellissima Acqua di Primavera ترکیبی از ترنج ، تمشک با مقدار کمی بنفشه ، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین بللیسیما پارفیوم اینتنس

  عطر بللیسیما پارفیوم اینتنس عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Bellissima Parfum Intense ترکیبی از پرتقال، گریپ فروت ، زنجبیل با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، گل ساعت است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین بلو

  عطر بلو عطری گرم با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Blumarine Blu ترکیبی از لاله مردابی، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، فریزیا ، سدر ، بنفشه ، شمعدانی ، چوب صندل سفید ، ریشه زنبق، میخک صدپر ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، گل مریم ، گل صدتومانی، هلو ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین بلوگرل جاس د فلورز (جوس دی فلورس)

  عطر بلوگرل جاس د فلورز (جوس دی فلورس) عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Blugirl Jus de Fleurs ترکیبی از ترنج ، گواوا با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، مگنولیا ، پلومریا است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلومارین دانگ رز

  عطر دانگ رز عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. Dange Rose ترکیبی از ریحان ، فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، مگنولیا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بی. بلومارین

  عطر بی. بلومارین عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند blumarine می باشد. B. Blumarine ترکیبی از گریپ فروت ، برگ و جوانه انگور فرنگی، گلابی با مقدار کمی رز ، یاس، گل ساعت است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها