• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بلا بلیسما کاشمر آنجلیک

  عطر بلا بلیسما کاشمر آنجلیک عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Cashmere Angelique ترکیبی از نعناع ، آویشن ، سنبل ختایی با مقدار کمی رز ، دارچین ، فلفل ، روایح دودی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما اکسکوییست

  عطر اکسکوییست عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Exquiste ترکیبی از خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، یاس، گل یلانگ ، چوب کشمیر ، چوب گایاک، گل سوسن با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما اکسکیوزیت ادو پارفیوم اینتنس

  عطر اکسکیوزیت ادو پارفیوم اینتنس عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Exquisite EDP Intense ترکیبی از مرکبات با مقدار کمی رز ، یاس، گل یلانگ ، گل سوسن است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما امرالد عود

  عطر امرالد عود عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Emerald Oud ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی ، زعفران با مقدار کمی رز ، گشنیز ، شکوفه پرتقال است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما اوریس فلورنتینا

  عطر اوریس فلورنتینا عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Orris Florentina ترکیبی از ترنج با مقدار کمی زنبق ، تمشک است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما بلو دیاموند عود

  عطر بلو دیاموند عود عطری گرم با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Blue Diamond Oud ترکیبی از گل ابریشم ، انگور فرنگی سیاه، بابونه ، بادیان ختایی با مقدار کمی کهربا، بهار نارنج، ریشه زنبق، شکوفه زردآلو است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما بوهمیا گارنت

  عطر بوهمیا گارنت عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Bohemia Garnet ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، انار ، تمشک با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، یاس، شکوفه پرتقال ، زعفران است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بلا بلیسیما پرفکت دی

  عطر پرفکت دی عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Perfect Day ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، چای با مقدار کمی شمعدانی ، یاس، گشنیز ، جوز است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بلا بلیسیما روبی عود

  عطر روبی عود عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Ruby Oud ترکیبی از گل آفتاب پرست، فلفل قرمز شیرین ، زعفران با مقدار کمی نعناع هندی ، صمغ درختچه مر، تنباکو است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بلا بلیسیما نایت

  عطر نایت عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند bella bellissima می باشد. Perfect Night ترکیبی از کهربا، خس خس ، گریپ فروت ، زنجبیل ، روایح دودی، گل‌های معطر با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها