• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بس اند بادی ورکز این د استارز

  عطر این د استارز عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. In The Stars ترکیبی از نارنگی با مقدار کمی چوب صندل سفید ، گل گاوزبان اروپایی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بس اند بادی ورکز بوردوالک مارشمالو کلودز

  عطر بوردوالک مارشمالو کلودز عطری با رایحه ی شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Boardwalk Marshmallow Clouds ترکیبی از وانیل ، چوب صندل سفید ، مگنولیا ، پف نبات، خامه، مرنگ با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی وانیلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بس اند بادی ورکز بیچ واتر کوکونات

  عطر بیچ واتر کوکونات عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Beach Water Coconut ترکیبی از ترنج ، مشک ، آب دریا ، نارگیل ، چوب خیزران، نمک با مقدار کمی است که با رایحه های معطر گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بس اند بادی ورکز پیکنیک سامر دیزیز

  عطر پیکنیک سامر دیزیز عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Picnic Summer Daisies ترکیبی از پیچ امین الدوله ، شلیل ، گلابی با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  بس اند بادی ورکز سانست گواوا کولادا

  عطر سانست گواوا کولادا عطری با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Sunset Guava Colada ترکیبی از نارگیل ، ارکیده ، میوه گل ساعت ، گواوا، قند با مقدار کمی است که با رایحه های گلی میوه ای شیرین ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بس اند بادی ورکز کالیدوسکوپ

  عطر کالیدوسکوپ عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Kaleidoscope ترکیبی از فلفل صورتی با مقدار کمی سدر ، زنبق ، فلفل است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بس اند بادی ورکز لاولی دریمر

  عطر لاولی دریمر عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند bath and body works می باشد. Lovely Dreamer ترکیبی از با مقدار کمی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها