• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بالنسیاگا پور هوم

  عطر پور هوم عطری خنک با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga Pour Homme ترکیبی از ترنج ، هل ، آویشن ، گشنیز ، صمغ گالبانیوم، دارچین ، فلفل با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر ، چوب صندل سفید ، سرو است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا پورتوس

  عطر پورتوس عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Portos ترکیبی از ترنج ، گیاه درمنه، گشنیز ، صمغ گالبانیوم، زیره با مقدار کمی نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، شمعدانی ، میخک صدپر ، یاس است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا کریستوبال پور هوم

  عطر کریستوبال پور هوم عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Cristobal pour Homme ترکیبی از ترنج ، اسطوخودوس ، گیاه درمنه، گشنیز ، فلفل با مقدار کمی نعناع هندی ، سدر ، شمعدانی ، چوب صندل سفید ، چای ، قهوه است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بانسیاگا هو هانگ

  عطر بانسیاگا هو هانگ عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Ho Hang ترکیبی از ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، اسطوخودوس ، ریحان با مقدار کمی اقاقیای برزیلی ، نعناع هندی ، سدر ، شمعدانی ، میخک صدپر است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بانسیاگا هو هانگ کلاب

  عطر بانسیاگا هو هانگ کلاب عطری معتدل با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Ho Hang Club ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، ریحان ، گیاه درمنه، گشنیز با مقدار کمی رز ، شمعدانی ، ریشه زنبق، میخک صدپر ، یاس، هل ، آویشن ، سرو ، دانه سرو کوهی است که با رایحه های چوبی چایپر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها