• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ناموجود
  بالسیاگا پاریس

  عطر بالسیاگا پاریس عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga Paris ترکیبی از نعناع هندی ، سدر ، بنفشه ، میخک صدپر ، برگ بنفشه با مقدار کمی است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا ادو کریستوبال

  عطر ادو کریستوبال عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Eau de Cristobal ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی فریزیا ، یاس، گل یلانگ ، گل صدتومانی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا بی

  عطر بی عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. B. Balenciaga ترکیبی از گل برف ، برگ بنفشه با مقدار کمی سدر ، ریشه زنبق است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا بی اینتنس

  عطر بی اینتنس عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. B. Balenciaga Intense ترکیبی از بلوبری، چای ، سویا با مقدار کمی سیریس شب تاب است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا بی سکین

  عطر بی سکین عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. B. Balenciaga Skin ترکیبی از ترنج ، گل برف ، چای ، سویا با مقدار کمی ریشه زنبق، گل صدتومانی، برگ بنفشه است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا پاریس له ادیشن رفلتس

  عطر پاریس له ادیشن رفلتس عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga Paris L’Edition Reflets ترکیبی از فلفل ، فلفل صورتی ، برگ بنفشه با مقدار کمی بنفشه است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا پاریس له ادیشن مر

  عطر پاریس له ادیشن مر عطری خنک با رایحه ی شیرین، کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga Paris l’Edition Mer ترکیبی از ترنج ، یوزو با مقدار کمی آب دریا ، گل برف است که با رایحه های گلی آبزی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا پرلود

  عطر پرلود عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Prelude ترکیبی از ترنج ، پرتقال، آلدهید با مقدار کمی رز ، میخک صدپر ، یاس، دارچین ، گل یلانگ ، ارکیده است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا تالیسمان

  عطر تالیسمان عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Talisman ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، سرخالو، سنبل ، آلدهید ، هلو ، آناناس ، گل اوسمانتوس ، میوه های جنگلی با مقدار کمی رز ، فریزیا ، زنبق ، میخک صدپر ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، گل پنجه مریم است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا تالیسمان او ترنسپارنت

  عطر تالیسمان او ترنسپارنت عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Talisman eau Transparente ترکیبی از سرخالو، فریزیا ، گل یلانگ ، گل اوسمانتوس با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا رزابوتانیکا

  عطر رزابوتانیکا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Rosabotanica ترکیبی از برگ درخت نارنج، سنبل آبی ، برگ انجیر با مقدار کمی رز ، گریپ فروت ، هل ، فلفل صورتی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا روما

  عطر روما عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Rumba ترکیبی از ترنج ، ریحان ، شکوفه پرتقال ، آلو ، هلو ، تمشک با مقدار کمی میخک صدپر ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل برف ، عسل ، گل آفتاب پرست، گل مریم ، ارکیده ، مگنولیا ، گل جعفری است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا سیالنگا

  عطر سیالنگا عطری معتدل با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Cialenga ترکیبی از ترکیبات سبز ، انگور فرنگی سیاه، مرکبات با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، گل سوسن است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا فلورابوتانیکا

  ادو پرفیوم فلورابوتانیکا عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Florabotanica ترکیبی از نعناع با مقدار کمی رز ، میخک صدپر ، شاهدانه است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا کریستوبال زنانه

  عطر کریستوبال زنانه عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Cristobal for women ترکیبی از ترنج ، میخک صدپر ، برگ انجیر با مقدار کمی فریزیا ، یاس، گل صدتومانی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا کوادریل

  عطر کوادریل عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Quadrille ترکیبی از لیمو ترش، آلو ، هلو با مقدار کمی یاس، هل ، ادویه گل میخک است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا لئو رز

  عطر لئو رز عطری خنک با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga L’Eau Rose ترکیبی از توت سیاه با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، بنفشه است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا له اسنس

  عطر له اسنس عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Balenciaga L’Essence ترکیبی از نعناع هندی ، ترکیبات سبز ، خس خس ، سدر ، بنفشه ، چوب صندل سفید ، برگ بنفشه با مقدار کمی است که با رایحه های گلی گیاهی ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالنسیاگا له دیکس پارفیوم

  عطر له دیکس پارفیوم عطری گرم با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند balenciaga می باشد. Le Dix Perfume ترکیبی از ترنج ، لیمو ترش، آلدهید ، گشنیز ، هلو با مقدار کمی رز ، ریشه زنبق، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، یاس بنفش است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها