• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • محدود
  بالدسارینی آمبر 1,832,000 تومان

  ادو تویلت آمبر عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Ambre ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب سرخ با مقدار کمی بنفشه ، چرم است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  بالدسارینی دل مار 1,637,000 تومان

  ادو تویلت دل مار عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Del Mar ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل با مقدار کمی سدر ، هل ، دارچین است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  بالدسارینی او د کلن کانسنتره

  عطر او د کلن کانسنتره عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Eau de Cologne Concentree ترکیبی از نعناع ، نارنگی، شکوفه لیمو ترش با مقدار کمی نعناع هندی ، زیره است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی آلتیمیت

  ادو تویلت آلتیمیت عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Ultimate ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی با مقدار کمی فریزیا ، یاس، مگنولیا است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی آمبر

  ادو تویلت آمبر عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Ambre ترکیبی از نارنگی ماندارین، سیب سرخ با مقدار کمی بنفشه ، چرم است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی آمبر عود

  عطر آمبر عود عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Ambre Oud ترکیبی از سیب ، ویسکی با مقدار کمی نعناع هندی ، بنفشه ، چرم ، عود است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی استریکتلی پرایوت

  عطر استریکتلی پرایوت عطری معتدل با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Strictly Private ترکیبی از ترنج ، ریحان ، فلفل صورتی ، سرو کوهی با مقدار کمی رز ، نعناع هندی ، خس خس ، صمغ گیاهی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی امبر او فرش

  عطر امبر او فرش عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Ambré Eau Fraiche ترکیبی از ترنج ، ادویه جات معطر، هندوانه با مقدار کمی سیب ، سالویا ، بنفشه ، جوز ، سرو است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی بلک

  عطر بلک عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Black ترکیبی از ریحان ، فلفل صورتی ، یخ با مقدار کمی نعناع هندی ، شمعدانی ، صمغ درختچه مر است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی پرایویت افیرس (پرایوت افرس)

  ادو تویلت پرایویت افیرس (پرایوت افرس) عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Private Affairs ترکیبی از ترنج با مقدار کمی چرم است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی دل مار سیشلس لیمیتد ادیشن

  عطر دل مار سیشلس لیمیتد ادیشن عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Del Mar Seychelles Limited Edition ترکیبی از فلفل ، سنبل ختایی ، هندوانه با مقدار کمی جوز ، تنباکو ، سالویا اسکلاریا است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی دل مار کاریبین

  عطر دل مار کاریبین عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Del Mar Caribbean ترکیبی از ترنج ، انگور فرنگی سیاه با مقدار کمی سالویا ، هل ، فلفل است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی دل مار ماربلا ادیشن

  عطر دل مار ماربلا ادیشن عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Del Mar Marbella Edition ترکیبی از گریپ فروت با مقدار کمی سدر ، هل است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی سکرت مشن ( سکرت میشن )

  ادو تویلت سکرت مشن ( سکرت میشن ) عطری معتدل با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Secret Mission ترکیبی از ترنج ، ریحان ، سرو با مقدار کمی اسطوخودوس ، شمعدانی ، هل است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی سیگنچر

  عطر سیگنچر عطری با رایحه ی تند و کمی تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Signature ترکیبی از ترنج ، سیب ، سرو ، فلفل صورتی با مقدار کمی نعناع هندی ، سرخس ، چوب آکیگالا است که با رایحه های معطر فوژه ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی کول فورس

  عطر کول فورس عطری خنک با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Cool Force ترکیبی از ترنج ، هل ، اقاقیای پالیساندر ، مورد با مقدار کمی آب دریا ، بهار نارنج، سالویا اسکلاریا، ترکیب کالون است که با رایحه های چوبی معطر ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی کول فورس اسپرت

  عطر کول فورس اسپرت عطری خنک با رایحه ی شیرین، تند و شور و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Cool Force Sport ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، آلدهید ، گلابی با مقدار کمی بهار نارنج، رزماری ، آب است که با رایحه های چوبی آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی مردانه

  عطر مردانه عطری با رایحه ی مناسب و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini for Men ترکیبی از نعناع هندی ، نعناع ، تنباکو ، روایح چوبی با مقدار کمی است که با رایحه های مناسب ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی نوتیک اسپریت

  ادو تویلت نوتیک اسپریت عطری خنک با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Nautic Spirit ترکیبی از آب دریا ، میوه گل ساعت ، انبه با مقدار کمی هل ، زنجبیل است که با رایحه های معطر آبزی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  بالدسارینی هوگو باس

  عطر هوگو باس عطری خنک با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند baldessarini می باشد. Baldessarini Hugo Boss ترکیبی از نعناع ، نارنگی، نارنج با مقدار کمی ادویه گل میخک ، بابونه است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها