• فیلترها
 • مرتب سازی بر اساس
  ...
 • ایو سن لورن اسپلندید وود 5,922,000 تومان

  عطر اسپلندید وود عطری گرم با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Splendid Wood ترکیبی از هل ، روایح دودی با مقدار کمی یاس، روایح چوبی است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • محدود
  ایو سن لورن سوپرم بوکت 14,312,000 تومان

  ادو پرفیوم سوپرم بوکت عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Supreme Bouquet ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی گل یلانگ ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ایوسن لورن تاکسیدو 14,110,000 تومان

  ادو پرفیوم ایوسن لورن تاکسیدو عطری گرم با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Tuxedo ترکیبی از ترنج ، گشنیز ، برگ بنفشه با مقدار کمی رز ، گل برف ، فلفل است که با رایحه های رایحه های چایپر ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  موجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن اسپلندید وود

  عطر اسپلندید وود عطری با رایحه ی تند، شیرین و تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Splendid Wood ترکیبی از هل ، روایح دودی با مقدار کمی رز ، یاس است که با رایحه های چوبی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن اسلیک سوئد

  عطر اسلیک سوئد عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Sleek Suede ترکیبی از روایح دودی، کاکائو با مقدار کمی سدر ، عود است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن اطلس گاردن

  عطر اطلس گاردن عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Atlas Garden ترکیبی از ترنج ، نارنگی ماندارین، بهار نارنج با مقدار کمی شکوفه پرتقال ، خرما است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن اکسکیوزیت امبرودری

  عطر اکسکیوزیت امبرودری عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Exquisite Embroidery ترکیبی از جوز ، زنجبیل با مقدار کمی رز ، نعناع هندی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایو سن لورن جامپ سوییت

  عطر جامپ سوییت عطری با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Jumpsuit ترکیبی از ترنج ، برگ درخت نارنج، هلو با مقدار کمی یاس، گل صدتومانی، مگنولیا است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن رژ ولورس

  عطر رژ ولورس عطری با رایحه ی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Rouge Velours ترکیبی از فلفل صورتی ، چای با مقدار کمی رز ، زنبق ، یاس است که با رایحه های چایپر گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن کویر (کوئیر)

  عطر کویر (کوئیر) عطری گرم با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Cuir ترکیبی از زنجبیل ، زعفران با مقدار کمی تنباکو ، چای ، گل اوسمانتوس است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایو سن لورن کیپ لاین

  عطر کیپ لاین عطری با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Capeline ترکیبی از وانیل ، گل سوسن با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن گرین د پودر

  عطر گرین د پودر عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Grain de Poudre ترکیبی از گشنیز ، فلفل با مقدار کمی سالویا ، برگ بنفشه است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن مگنیفیسنت گلد

  عطر مگنیفیسنت گلد عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Magnificent Gold ترکیبی از فلفل صورتی ، زعفران با مقدار کمی وانیل ، چوب صندل سفید است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایو سن لورن وایلد لدر

  عطر وایلد لدر عطری با رایحه ی تند و تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Wild Leather ترکیبی از ترنج ، وانیل ، نعناع هندی ، اسطوخودوس ، شمعدانی ، چرم ، آویشن ، شکوفه پرتقال ، فلفل ، چوب گایاک، جیر ، شیرین بیان ، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های رایحه های چرمی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن ولورس

  عطر ولورس عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Velours ترکیبی از فلفل ، فلفل صورتی ، چای با مقدار کمی ریشه زنبق، یاس، صمغ کندر است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایو سن لورن وینیل

  عطر وینیل عطری با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Vinyle ترکیبی از ترنج ، فلفل صورتی با مقدار کمی صمغ درختچه مر، گل جاوید است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوسن لورن 24 رو د له یونیورسایت

  عطر ایوسن لورن 24 رو د له یونیورسایت عطری گرم با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. 24rue de l’Universite ترکیبی از سدر ، چوب صندل سفید ، روایح دودی با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوسن لورن 37 رو د بلچاسه

  عطر ایوسن لورن 37 رو د بلچاسه عطری با رایحه ی شیرین، تلخ و تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. 37rue de Bellechasse ترکیبی از لوبان ، مشک ، ریشه زنبق، روایح دودی، عود با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی چوبی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوسن لورن 6 پلس سینت سولپیس

  عطر ایوسن لورن 6 پلس سینت سولپیس عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و شیرین و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. 6place Saint Sulpice ترکیبی از دانه تونکا ، اسطوخودوس ، چرم ، لابدانیوم، زعفران با مقدار کمی است که با رایحه های شرقی ادویه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایوسن لورن اکسکوزیت ماسک

  عطر ایوسن لورن اکسکوزیت ماسک عطری گرم با رایحه ی تلخ و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Exquisite Musk ترکیبی از زنجبیل با مقدار کمی رز ، دارچین ، جوز است که با رایحه های رایحه های شرقی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  مكان گيرنده
  ایوسن لورن بلوز

  عطر ایوسن لورن بلوز عطری گرم با رایحه ی تند، تلخ و کمی شیرین و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Blouse ترکیبی از ترنج ، صمغ گالبانیوم، فلفل صورتی با مقدار کمی رز ، سنبل ختایی است که با رایحه های گلی چوبی مُشکی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایوسن لورن ترنچ

  عطر ایوسن لورن ترنچ عطری خنک با رایحه ی شیرین و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Trench ترکیبی از ترنج ، نارنگی، انجیر با مقدار کمی بهار نارنج، زنبق است که با رایحه های گلی میوه ای ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایوسن لورن سوپرم بوکت

  عطر ایوسن لورن سوپرم بوکت عطری معتدل با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Supreme Bouquet ترکیبی از میوه‌جات، فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، گل مریم است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

 • ناموجود
  ایوسن لورن سوپرم بوکت لاکچری ادیشن

  عطر ایوسن لورن سوپرم بوکت لاکچری ادیشن عطری خنک با رایحه ی شیرین و کمی تند و در عین حال لطیف از برند yves saint laurent می باشد. Supreme Bouquet Luxury Edition ترکیبی از فلفل صورتی ، گلابی با مقدار کمی یاس، گل یلانگ ، نرگس است که با رایحه های شرقی گلی ، ترکیبی مردانه و زنانه به عطر شما می دهد.

  ناموجود

فیلترها نزدیک
قیمت
اسانس اولیه
اسانس میانی
اسانس پایه
نزدیک سبد خرید من
نزدیک علاقه مندی ها
نزدیک به تازگی بازدید شده
نزدیک
نزدیک
دسته بندی ها